antradienis, lapkričio 30 d.
Aktorius M. Stonkus savaitgalį įkliuvo neblaivus prie vairo
Alfa.lt
Fotobankas
Mantas Stonkus

Aktorius, komikas Mantas Stonkus sekmadienio popietę socialiniame tinkle „Facebook“ prisipažino savaitgalį sėdęs prie vairo neblaivus ir įkliuvęs pareigūnams.

„Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau prie automobilio vairo,“ – savo paskyroje rašė jis.

M. Stonkus teigė suprantantis, kad toks jo elgesys ne tik sukėlė riziką nukentėti kitiems žmonėms, bet ir pakenkė jo kaip „gero tėvo ir vyro“ reputacijai tarp šeimos narių.

„Prisiimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę, – toliau įraše dėstė M. Stonkus. – Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš juos nuvyliau“.

Kaip portalui Alfa.lt teigė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Asta Šuminienė, asmuo, kuriam nustatytas 1,67 promilės girtumas, Zarasų rajone, Dusetų miestelyje buvo sustabdytas apie 22.40 vakaro. A. Šuminienė nenurodė, kad sustabdytas asmuo – tikrai M. Stonkus. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. už tokį nusižengimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

2021 10 31 16:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt