sekmadienis, gruodžio 5 d.
Alfa.lt savaitė: skaitytojų dėmesys buvo prikaustytas prie įvykių pasienyje
Alfa.lt
Scanpix

Šią savaitę Alfa.lt skaitytojus labiausiai domino Lenkijos sieną šturmavusių migrantų vaizdai, keisti „Lidl“ sprendimai ir garsiojo Egidijaus Dragūno teismas.

Keiksmai pasienyje: Viename įrašų matoma, kaip naktį moterys šaukia, viena jų – lyg ir įsipainiojusi į spygliuotą vielą, kažkas panaudoja ašarines dujas, o pasienį saugantys tiek Lenkijos, tiek Baltarusijos pareigūnai negaili vieni kitiems necenzūrinių žodžių.

Skaityti plačiau: Įtempti nakties vaizdai iš Lenkijos pasienio: koncertinoje įsipainiojusios moters šauksmas, abipusiai pasieniečių keiksmai ir grasinimai

Šuo ir migrantas: Lietuvos pasieniečio šuo trečiadienio naktį, bandant išstumti migrantų grupę iš šalies teritorijos, kando vienam iš jų į koją. Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) teigia, kad incidentas įvyko tuo metu, kai Baltarusijos pareigūnai akino Lietuvos pasieniečius prožektorių šviesa ir gulintis migrantas nebuvo pastebėtas.

Skaityti plačiau: Vaizdai iš pasienio: baltarusių apakinto Lietuvos pasieniečio šuo kando migrantui

Lukašenkos baimės: Buvęs krašto apsaugos ministras, konsultantas Audrius Butkevičius laidoje „Alfa taškas“ atskleidžia tikruosius Aliaksandro Lukašenkos tikslus šioje migracijos krizėje bei Lietuvos politikų padarytas klaidas derybų su Minsku metu.

Skaityti plačiau: „Alfa taškas“: ko labiausiai bijo A. Lukašenka?

Keistas sprendimas: Nors 2016-aisiais į Lietuvą atėjęs prekybos centras „Lidl“ garsėja pigiomis, bet kokybiškomis namų apyvokos prekėmis, įrankiais ir drabužiais, kiekviena taisyklė turi išimčių – štai iš „Lidl“ basutes įsigijęs vyras metus laiko nešiojo šį apavą, o vėliau sugebėjo susigrąžinti pinigus už basutes, nes įrodė, kad šios yra nekokybiškos.

Skaityti plačiau: Keisti sprendimai: metus laiko nešiojęs „Lidl“ basutes, sugebėjo jas grąžinti ir atgauti pinigus

Selas teisme: Atvykęs į teismą, skandalingasis atlikėjas iš karto sužibėjo savu stiliumi – ėmė teirautis, į kurią iš jam iškeltų bylų atvyko.

Skaityti plačiau: Dėl smurto prieš pareigūnus teisiamas E. Dragūnas sulaukė tiek prokuroro, tiek savo advokato akibrokšto

2021 11 21 15:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt