ketvirtadienis, gruodžio 3 d.
Algirdo Brazausko dukros teismas nepasigailėjo
tiesa.com

Algirdo Brazausko dukra Laima Mertinienė, padariusi avariją, pabėgo iš įvykio vietos ir dėl to neteko teisės vairuoti automobilį trejus metus. Be to moteriai buvo skirta 868 eurų bauda.

Pažeidėja pripažino savo kaltę ir prašė skirti bet kokio dydžio baudą, tik neatimti vairuotojo pažymėjimo, nes ji turi vežioti savo sunkiai sergantį vyrą.

Tačiau šio argumento teismas neišgirdo ir L. Mertinienės nepasigailėjo.

Kaip pranešė portalas lrytas.lt, moteris kitą transporto priemonę aplamdė birželio pabaigoje, kai po vakarienės viename restorane jie su vyru patraukė namo. Ji apgadino kitų to paties restorano lankytojų „Volkswagen Jetta“, išlipo pažiūrėti avarijos pasekmių, ir tuomet skubiai sėdo į savo automobilį ir išvažiavo. Šiai mašinai apgadintas sparnas ir durys.

L. Mertinienė teisinosi, kad norėjo važiuoti namo kuo greičiau, o dokumentų pildymas po avarijos būtų užėmęs daug laiko. Ji teigė tik vėliau supratusi, kad blogai pasielgė.

Žiniasklaidoje neseniai pasirodė informacija, kad L. Mertinienės vyrui aktoriui Daliui Mertinui atsinaujino klastinga liga – limfoma. Šiuo metu vyras gydomas chemoterapija. Ji bus taikoma pusę metų.

Pats D. Mertinas kalbėdamas su žurnalistai buvo atviras. Jis teigė, jog jaučiasi prastai, jam tenka lankytis Santariškėse. Ir kartais dėl sudėtingo gydymo, kuris sukelia nemažai nemalonių šalutinių poveikių, tokių, kaip, pavyzdžiuui, pykinimas, jis negali pats vairuoti automobilio.

2016 08 10 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt