antradienis, spalio 19 d.
Alytiškis senjoras Senegale rado merginą, kuri už pinigus jam pagimdytų vaiką
Alfa.lt
Organizatoriai
Gintaras Šiurkus ir Irene

Alytiškio oreivio Gintaro Šiurkaus meilės istoriją daugelis turbūt pavadins meile iš išskaičiavimo. 68 metų vyras Senegale nusipirko 31 metų žmoną, nes ieškojo jaunos ir gražios moters, kuri jam galėtų už pinigus pagimdyti vaiką. Tačiau ši istorija pasisuko gana netikėtai, nes lietuvis ją įsimylėjo ir netrukus pasipiršo.

Ši istorija prasidėjo prieš ketverius metus, kai Gintaras į gimtinę sumanė atsivežti tuomet dar 26 metų Irene. Kadangi Lietuva su Senegalu neturi jokių diplomatinių ryšių, pasak laidos pašnekovo, jam teko nueiti kryžiaus kelius ir sumokėti krūvą pinigų, kad pavyktų čia atsivežti savo nuotaką.

„Kai aš atvažiavau į Senegalą su ja susitikti, labai nervinausi. Aš, senelis, gavau tokių emocijų! Numečiau 10 kilogramų, kad būčiau panašesnis į žmogų. Nusipirkau drabužių, į kuriuos aš visai nekreipiu dėmesio, kad neišgąsdinčiau žmogaus. Taip pat man buvo labai baisu, koks mano paties įspūdis bus, nes ji man siuntė visokias nuotraukas, o aš maniau, kad jose 24 skirtingos moterys.

Buvo labai svarbu, kaip pamačiusi mane ji sureaguos. Mes neturėjome bendros kalbos, o aš kalbėjau per vertėją. Pasisamdžiau visus protingiausius žmones į savo komandą ir vietinį filosofą, kuris man vertė jų supratimą į europietišką“, – apie pirmąjį susitikimą laidoje pasakojo alytiškis.

Vyras laidoje pasakos, jog iš pat pradžių neslėpė, ko nori ir kokiu tikslu ieško moters. Iš Senegalo kilusiai Irene jis atvirai pasakė, kad nori vaiko ir yra pasiryžęs už tai sumokėti. Tačiau jis prisipažįsta turėjęs viltį, jog jei susilauks vaiko, galbūt ir jo motina jį mylės. „Turėjau viltį, bet aš suprantu, kas gali senelį mylėti?“ – atviraus G. Šiurkus.

Anot vyro, jau ketvirtą dieną žlugo jo planas ir jis įsimylėjo. Po pirmojo susitikimo vyras nebenorėjo ieškoti kitos vaiko motinos ir tenorėjo savo gyvenimą susieti su ką tik sutikta senegaliete.

„Man mano žmona yra gražuolė. Aš koviausi dėl jos labai sunkiai. Manau, kad nėra kito žmogaus, kuris galėtų padaryti tai, ką aš padariau, kol aš ją čia atsigabenau“, – laidoje šįvakar pasakos pašnekovas.

Tačiau Senegalą dėl skurdo Gintaras praminė žiurkynu. „Niekas nežino, kiek milijonų ten gyvena. Ten yra tikras skurdas“, – sako lietuvis.

Galiausiai Gintaras iškėlė vestuves Alytuje ir vedė Irene. Dabar jis savo energiją ir jėgas skiria pasiruošimui istoriniam skrydžiui, nes 2023-iaisiais ketina 200 metų senumo lėktuvu „Belanka“ pakartoti Dariaus ir Girėno kelionę į tėvynę. Šis lėktuvas vyrui jau atsiėjo kone milijoną, tačiau dar teks nemažai investuoti, kad taptų techniškai tvarkingas ir nors kiek sumažintų kelionės riziką.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadienį 21 val.

2021 09 14 08:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt