pirmadienis, birželio 1 d.
Ambasadoriui A. Kumžai įteikta „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“
tiesa.com
urm

Birželio 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įteikė Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklą ,,Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ Lietuvos Respublikos ambasadorių klubo prezidentui, ambasadoriui Algirdui Kumžai.

Aukščiausias ministerijos garbės ženklas A. Kumžai skirtas už vadovavimą Lietuvos ambasadorių klubui pastaruosius ketverius metus. „Įvertindamas Jūsų visokeriopą atsidavimą einant klubo Prezidento pareigas, dar kartą Užsienio reikalų ministerijos vardu ir asmeniškai Jums reiškiu nuoširdžia padėką“, - sakė ministras Linas Linkevičius.

A.Kumža - Lietuvos ambasadorių klubo steigėjas ir puoselėtojas. Ambasadorius rūpinosi Lietuvos diplomatijos istorijos įamžinimu, Lietuvos Respublikos tarptautinio autoriteto ugdymu ir stiprinimu, puoselėjo klubo narių tarpusavio ryšius, skatino studentus gilintis į tarptautinių santykių raidą ir poveikį Lietuvos Respublikos užsienio politikai.

Lietuvos ambasadorių klubas buvo įkurtas 2014 metų lapkričio mėnesį su tikslu ugdyti ir stiprinti Lietuvos diplomatiją ir jos tradicijas, rūpintis jos istorijos įamžinimu ir diplomatinės patirties perdavimu jaunajai kartai.

Klubui iš viso priklauso 109 įvairiose pasaulio šalyse Lietuvą atstovaujantys ambasadoriai, Užsienio reikalų ministerijoje dirbantys ambasadoriaus rangą turintys diplomatai, taip pat ir aktyvią diplomatinę veiklą pabaigę ambasadoriai.

2019 06 29 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt