sekmadienis, birželio 7 d.
Anglija juokiasi iš Donaldo Trumpo: šiam pavadinus princą Čarlzą „banginių princu” JAV prezidentą „trolina” net Royal Albert Hall
tiesa.com
twitter nuotrauka

Donaldui Trumpui socialinio tinklo Twitter platformoje vėl paskelbus įrašą, prezidento paskyros sekėjai netruko pastebėti, šįkart itin, juokingos klaidos. 

Donaldas Trumpas socialinio tinklo Twitter platformoje jau kurį laiką skelbia įrašus, kuriuose pasakoja apie savo vizitą į Angliją. Šis - ne išimtis, jame prezidentas rašė apie tai, kaip susitiko su Anglijos karaliene bei princu Čarlzu.    Oficialieji šių asmenų titulai, rodos, prezidentui sukėlė sunkumų. Vietoj „Velso princo” Donaldas Trumpas Princą Čarlzą pakrikštijo „banginių princu” (angl. Wales - Velsas, o Whales - banginiai aut. past.)   Žinoma, neilgai trukus klaida buvo pašalinta, tačiau ją pastebėti jau buvo spėję tūkstančiai internautų, kurie netruko pradėti patyčias, kurias stebint tikrai praverstų spraginti kukurūzai.    Dienraštis „Wales Online”, pavyzdžiui, išsyk pakeitė savo pavadinimą į „banginiai online” visose interneto platformose.  

Žymusis Royal Albert Hall visai dienai pakeitė Velso Princo kambario dekoracijas - durų lentelė skelbė, kad tai - banginių kambarys, o ir sienas puošiančiuose paveiksluose apsigyveno bent po vieną banginį.

2019 06 15 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt