šeštadienis, gruodžio 5 d.
Ant Gedimino kalno – JAV prezidentui skirtas ženklas: paaiškino šios akcijos tikslą
Alfa.lt

Šeštadienio vakarą ant Gedimino kalno daug kam netikėtai atsirado šviečiantis užrašas „Trump“, skirtas antrosios kadencijos siekiančiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui palaikyti. Pastaroji akcija socialiniuose tinkluose sukėlė įvairias emocijas, tuo tarpu jos organizatoriai teigia, kad norėjo parodyti, jog žiniasklaidoje dažnai kritiškai vertinamas JAV prezidentas turi žmonių palaikymą.

„Trumpo palaikymo akciją padarėme tam, kad parodyti Lietuvos žmonėms ir užsienio lietuviams, jog yra žmonių, kurie palaiko Trumpą ir jo politiką“, – rašoma pranešime spaudai.

Anot organizatorių, surengti šią akciją paskatino neigiamas žiniasklaidos požiūris į D. Trumpą, nors pastarasis yra vienintelis JAV prezidentas, per pastaruosius 50 metų nepradėjęs naujo karo.

„Taip pat jis labai sustiprino pasididžiavimą sava šalim, žmonių vienybę, žmonių savigarba tikrai labai pakilo.

Todėl priimtinos Trumpo idėjos, Lietuvoje žmonės irgi turi pradėti tikėti į savo valstybę, vėl pakelti galvą ir didžiuotis Lietuva, kad yra lietuviai, ir mylėti savo Lietuvą, kaip amerikiečiai iš naujo įsimylėjo savo tėvynę“, – rašoma laiške spaudai.

Anot organizatorių, šią akciją paskatino ir tai, kad „alternatyvi politinė mintis“ Lietuvoje neturi daug galimybių patekti į viešumą, o palaikymo D. Trumpui ženklas Vilnių gali išgarsinti labiau nei Europos G taško reklaminė kampanija.

2020 10 25 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt