antradienis, rugsėjo 22 d.
Antanas Guoga žada išbalinti liberalų reputaciją
tiesa.com

Prieš rinkimus į seimą politikų gretose – rokiruotės. Šį ketvirtadienį iš posto dėl kyšio ėmimo pasitraukus liberalų lyderiui Eligijui Masiuliui į jo kėdęs klesterėjo europarlamentaras Antanas Guoga.

Vos prieš dieną jis teigė nenorintis užimti partijos pirmininko posto, tačiau penktadienį išplatino žinią, jog stoja prie partijos vairo šiuo sunkiu metu ir laikinai vadovaus liberalams iki suvažiavimo, kur pagal įstatymus gali būti išrinktas naujas pirmininkas.

Dabar jau buvęs Liberalų partijos pirmininkas E. Masiulis nusprendė pasitraukti ne tik iš partijos vadovo posto, bet ir atsisakyti seimo nario mandanto, kuris jam garantuoja neliečiamybę. Jis teigė, kad ketvirtadienis, kai pasirodė informacija, jog politikas galimai paėmė 100 tūkst. eurų kyšį, buvo juodžiausia jo gyvenime.

Jis tvirtino, jog bendradarbiaus su teisėsauga ir tikisi, kad netrukus tyrimas bus baigtas.

Kad rinkiminės kovos taisyklės vos per parą pasikeitė iš esmės, suprato ir konservatoriai. Jų pirmininkas Gabrielius Landsbergis, kuris iki šiol dirbo europarlamente. Jis pareiškė naktį iš ketvirtadienio į penktadienį apsisprendęs atsisakyti Europos parlamento nario mandato ir grįžti į Vilnių vadovauti partijai.

2016 05 13 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt