šeštadienis, sausio 16 d.
Apklausa: 13 proc. suaugusiųjų nesididžiuoja būdami britais
tiesa.com
Flickr.com

Neseniai atlikta apklausa atskleidė, kad tuo, jog yra britas, nesididžiuoja daugiau nei kas dešimtas suauguęs žmogus, rašo Talkradio.co.uk.

Apklausus maždaug 2000 žmonių buvo siekiama išsiaiškinti, kokius bruožus, kasdienes veiklas jie laiko britiškomis. Tiesa, paaiškėjo ne vienas nelabai malonus faktas – 13 proc. respondentų visiškai nesididžiuoja kilę būtent iš Didžiosios Britanijos.

Be ti, beveik 30 proc. apklausos dalyvių pareiškė po 2016-aisiais įvykusio ES referendumo nebesugebantys įrodyti ar pademonstruoti, kaip jie didžiuojasi šia šalimi.

Beveik pusė apklaustųjų – 47 proc. – pasisakė esantys dideli šalies patriotai ir itin didžiuojasi esantys britai.

Tačiau „OnePoll“ atlikta apklausa atskleidė dar vieną nemalonų faktą. 44 proc. tautiečių save laiko britais, o kita dalis – net 38 proc. – teigia esantys ne britai, o anglai.

Na, o dabar pats metas sužinoti, kokios savybės yra laikomos britiškomis. Pasak apklausos dalyvių, tai – keptos vakarienės sekmadienio vakarais, sausainių mirkymas arbatoje ir domėjimasis kultūra. Beje, pokalbiai apie orą, pasak respondentų, labiausiai britiškas bruožas.

„Mes turime daugybę veiklų ir pasižymime tam tikrais bruožais, kurie, mūsų nuomone, apibūdina mūsų britiškumą. Tačiau daug žmonių teigia, kad požiūris į tai keičiasi, ypač stipriai tai pasijautė po „Brexit“ referendumo. Didžioji Britanija – nuostabi šalis, tačiau ji nuolat keičiasi ir adaptuojasi prie kitų, taip kartu keisdama suvokimą, kas yra tikras britas“, – sakė Philas Edgar-Jonesas.

2019 03 28 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt