ketvirtadienis, birželio 24 d.
Apklausa Londone: ką užsieniečiai žino apie mūsų šalį ir kuri garsi moteris jiems panaši į lietuvaitę?
tiesa.com
Youtube.com

Ne vienam mūsų smalsu sužinoti, ką apie Lietuvą žino kitų užsienio šalių gyventojai. Lietuvoje gimęs, šiuo metu Londone gyvenantis vaizdo įrašų kūrėjas Remigijus Rinkevičius, galbūt kai kuriems geriau žinomas kaip TheReksnys, būtent tą ir nusprendė padaryti – patikrinti vieno didžiausių Europos miestų gatvėse sutiktų žmonių žinias apie Lietuvą.

Praeiviams jis liepė atlikti tris užduotis. Pirmiausia jie turėjo atpažinti Lietuvos vėliavą. Tai padaryti buvo nelengva, mat ji buvo pateikta tarp kitų valstybių, tokių kaip Šiaurės Korėjos ir buvusios Sovietų Sąjungos, taip pat Etiopijos, spalvomis panašios į Lietuvos, vėliavų.

Kalbintiems iš įvairių pasaulio valstybių kilusiems asmenims taip pat reikėjo perskaityti keletą lietuviškų sakinių. Kaip jiems sekėsi laužyti liežuvį galite pažiūrėti vaizdo įraše.

Galiausiai gatvėje sutikti asmenys turėjo nurodyti, kuri iš pavaizduotų moterų yra lietuvė. Remigijus liepė išsirinkti iš trijų asmenybių, tarp kurių buvo dabartinio JAV prezidento dukra Ivanka Trump ir seimo narė Agnė Širinskienė. Kad yra lietuvė, Londone sutikti žmonės sakė apie Ivanką ir kitą vaizdo įrašo kūrėjo parodyta moterį. Sužinoję, kad iš šių trijų moterų lietuvaitė yra A. Širinskienė, daugeliui tai sukėlė juoką, nuostabą ir kitas emocijas.

Pasižiūrėkite patys: 

2019 07 15 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt