penktadienis, vasario 26 d.
Apsilankymas parduotuvėje A. Širinskienei kainuos 250 eurų
Alfa.lt

Seimo narei, valstietei Agnei Širinskienei už karantino reikalavimų pažeidimą, kai ji vyko į kitą nei jos gyvenamoji savivaldybę, skirta bauda.

Kaip pranešė Utenos apskrities policija, penktadienį Seimo narė atvyko į komisariatą ir pareigūnai jai surašė administracinio nusižengimo protokolą ir administracinį nurodymą per penkiolika kalendorinių dienų savo noru sumokėti baudą, lygią pusei minimalios baudos, t. y. 250 eurų.

A. Širinskienė nubausta už tai, kad gruodžio 20 d. neturėdama pagrindo pažeidė ribojimą judėti tarp savivaldybių, atvyko iš Ignalinos rajono savivaldybės į Visagino savivaldybę.

Vykdant judėjimo kontrolę pareigūnai, A. Širinskienei paprašius, leido jai kirsti savivaldybės ribą ir nuvažiuoti į degalinę prisipilti kuro, tačiau Seimo narė tai padariusi nuvažiavo toliau į miestą ir apsipirko parduotuvėje.

Tuomet feisbuke A. Širinskienė tikino į parduotuvę važiavusi pirkti maisto savo vyrui, kuris to negali padaryti, nes yra rizikos grupėje.

Parlamentarė taip pat sakė, kad nors gyvenamąją vietą ir yra deklaravusi Vilniuje, visą gyvenimą, išskyrus studijų metus, iš tiesų gyvena Dūkšto mieste, Ignalinos rajone.

Karantino reikalavimai, ribojant judėjimą tarp savivaldybių, įvesti siekiant stabdyti koronaviruso plitimą.

2021 01 15 19:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt