šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Ar drąsūs raginimai įkvėps lietuvius balsuoti rinkimuose?
tiesa.com

Artėjant rinkimams į Seimą, kurie vyks kitą sekmadienį, spalio 9-ąją dieną, vis daugiau žymių žmonių garsiai reiškia savo poziciją – visuomenei puikiai pažįstami veidai ne tik gana atvirai reiškia savo politines pažiūras, bet ir uoliai ragina jaunus žmones ateiti į rinkimus.

Lietuvoje garsus režisierius Donatas Ulvydas su bendraminčiais sukūrė vidoe klipą, kuriame televizijos laidų vedėjai, aktoriai ir dainininkai ir tvirtino, jog kiekvieno rinkėjo balsas yra svarbus, todėl reikia ateiti balsuoti.

Video prasideda provokuojančiais pareiškimais, kad jaunas žmogus ištikrųjų niekam nerūpi: „Tu esi niekas, nulis, tu niekam nerūpi“, - vienas per kitą kartoja Marijonas Mikutavičius, istorikas Alfredas Bumblauskas, Saulius Urbonavičius – Samas, Jazzu ir kiti puikiai žinomi šou pasaulio veidai.

Anot jų, pasyvaus žmogaus likimą tokiu svarbiausiais gyvenimo momentais nulemia kiti. „Ar tau tai patinka“, - dar vieną retorinį klausimą žeria žinomi žmonės.

Visi jie ragina tapti svarbiu ir savo balsą už protingus ir atsakingus politikus atiduoti spalio 9-ąją vyksiančiuose rinkimuose.

Šiomis dienomis video rinkimų tema pasirodė ir daugiau. Dar vieną tokių į dienos šviesą išleido žrualistas Andrius Tapinas. Jis su kūrybine grupe, kuriančia ir internetine platinamą laidą „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“, išplatino „Darbo partiją“ pašiepiantį vaizdo įrašą.

D. Ulvydo sukurtas video „Tu esi svarbus“ 

Andriaus Tapino "Užsieniečių atsaką į "Darbo partijos" reklamą, žiūrėkite čia: 

2016 10 03 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt