penktadienis, sausio 28 d.
Atskleidė Baltarusijos spektaklį: kas išties nutiko su Lietuvoje „muštais ir žalotais“ pabėgėliais
Alfa.lt
Facebook
Pareigūnai tikrina nelegalius migrantus.

Lietuvos tarnybos ėmėsi rimčiau kovoti su Aliaksandro Lukašenkos režimo skleidžiama dezinformacija ir stengiasi ją demaskuoti. Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) antradienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip Baltarusijos pareigūnai stumia į Lietuvą pabėgėlius, o trečiadienį paviešino ir nufilmuotą Baltarusijos inscenizuotą vaizdelį, kaip į Lietuvą patenka neva „mušti ir žaloti“ migrantai, vėliau grįžtantys į Baltarusiją.

Lietuvoje mušami, žalojami ir kitaip nežmonišką pasieniečių elgesį patiriantys nelegalūs pabėgėliai, priversti grįžti į Baltarusiją, – šiomis dienomis populiarus Baltarusijos propagandos naratyvas. Tačiau VSAT paviešino filmuotą medžiagą, kurioje matoma, kaip inscenizuojamas nelegalų tariamas bėgimas į Lietuvą ir grįžimas į Baltarusiją dėl neva patirto smurto.

„Šįkart sugadinsime dieną Baltarusijos propagandininkams, nelauksime jų melagienų ir viską papasakosime patys.

Štai taip Baltarusijos pareigūnų paruošti 4 migrantai provokatoriai įeina į Lietuvos teritoriją, tačiau niekur neskuba. Paaiškėja, kad jie lūkuriuoja Lietuvos pasieniečių, kurie pasirodo netrukus.

Provokatoriai grįžta atgal į Baltarusijos pusę ir čia prasideda spektaklis. Baltarusijos pareigūnų filmuojami „nuskriausti“ migrantai emocingai pasakoja, „kaip juos mušė ir žalojo Lietuvos pareigūnai“.

Eilinį „įrodymą apie Lietuvos pasieniečių žiaurumą“ užfiksavę Baltarusijos pareigūnai kartu su aktoriais pasišalina į savo teritorijos gilumą.

Dramos pabaiga. Uždanga!“ – rašoma prie feisbuke VSAT paskelbto vaizdo įrašo.

...

Tai – jau antrasis šią savaitę VSAT bandymas atskleisti tikrąją padėtį, šiuo metu esančią pasienyje tarp Baltarusijos ir Lietuvos. Prieš dieną pasieniečiai viešai paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje matyti, kaip į Lietuvą iš Baltarusijos keliaujančius migrantus iš nugaros stumia Baltarusijos pareigūnai, galimai neleidžiantys žmonėms apsisukti ir keliauti atgal, nors A. Lukašenkos režimas bent jau oficialiai neigia padedantis migrantams patekti į ES.

2021 08 18 18:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt