ketvirtadienis, liepos 7 d.
Baltijos šalių nacionalinių judėjimų vadovai: COVID-19 afera, LGBT ideologija ir užsienio kontrolė gilina socialinę izoliaciją
Alfa.lt
Fotobankas
Protestas

Šeimų sąjūdis kartu su Latvijos bei Estijos nacionalinių judėjimų vadovais pasirašė Laisvės kelio memorandumą. Juo judėjimų atstovai skatina valdžią panaikinti visus koronaviruso valdymo ribojimus bei uždrausti LGBT ideologiją Baltijos šalyse.

„Globalizmas, valdantis mūsų šalių politines sistemas, atėmė Baltijos šalių teises ir laisves. COVID-19 afera, LGBT ideologija ir užsienio kontrolė griauna žmogaus gyvenimo, moralės ir kultūros tarpusavio sąsajas, gilina socialinę izoliaciją.

Tradicinių vertybių, šeimos ir tautybės naikinimas mūsų šalyse pasiekė pavojingą lygį, keliantį grėsmę mūsų tautų valstybingumui ir ateičiai. Tik bendromis jėgomis Baltijos šalių tautos gali atsispirti šiems procesams, išsaugoti savo tapatybę ir nepriklausomybę“, – rašoma Šeimų sąjūdžio pranešime.

Memorandumą pasirašė Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas Raimondas Grinevičius, Vaikų sveikatos judėjimo pirmininkas Valentinas Eremejevas bei Judėjimo „Vaba Eesti“ pirmininkas Veiko Huuse.

„Mes, Latvijos, Lietuvos ir Estijos nacionalinių judėjimų vadovai, suvokdami savo tautų laisvą valią, dėsime abipuses pastangas ir bendradarbiausime siekdami šių tikslų:

1. Nedelsiant atkurti tikrąjį Baltijos valstybių suverenumą.

2. Pašalinti visas kliūtis įgyvendinti demokratiją – tiesioginę demokratiją mūsų šalyse.

3. Nedelsiant panaikinti visus COVID apribojimus ir visiškai nutraukti Baltijos šalių gyventojų konstitucinių teisių pažeidimus.

4. LGBT ideologijos draudimas mūsų šalių teritorijoje“, – skelbiama Šeimų sąjūdžio interneto puslapyje.

2021 10 14 17:40
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt