antradienis, liepos 7 d.
Berniukas, numestas nuo Tate Modern, komunikuoti gali tik šypsena - tėvai atsisako apleisti viltis
tiesa.com
facebook nuotrauka

Mažylis iš Prancūzijos, kurį nepažįstamas paauglys nustūmė nuo apžvalgos aikštelės, įrengtos ant modernaus meno muziejaus Tate Modern stogo, komunikuoti gali tik šypsena. Berniukas nebegali nei judėti, nei kalbėti, tačiau tėvai griežtai atsisako nustoti viltis, kad sūnaus sveikata pagerės.

Nuo šalį sukrėtusio įvykio praėjo jau beveik du mėnesiai, jaunoji užpuoliko auka visus stebino savo ištverme ir parodytu noru gyventi - šešerių metų amžiaus berniukas krito iš daugiau nei šimto pėdų aukščio, tačiau atsibudęs ligoninėje tėvams dovanoja šypsenas.  

Šešerių metų amžiaus vaikas, su šeima į Angliją atvažiavęs atostogauti, buvo nustumtas nuo ant Tate Modern meno muziejaus Londone esančios apžvalgos aikštelės.  

Vaikas iškrito iš dešimtame Tate Modern aukšte esančios apžvalgos aikštelės, tačiau, pasak šeimos, dėl didelių medikų įdėtų pastangų bei, rodos, milžiniško užsispyrimo gyventi, sparčiai sveiko. Deja, jau kelias savaites mažylio būklė itin radikaliai nesikeičia.  

Šešiamečio šeima rugsėjo 8 dieną pasidalino tokia žinute: „Sveiki visi. Tai - tik mažutė žinutė jums visiems apie mūsų sūnelio stebuklingą progresą. Jis - tikras kovotojas.  

Net kai šiuo metu jis negali nei kalbėti, nei pajudinti savo kūnelio, mes tikrai žinome, kad jis mus mato ir supranta - jis šypsosi, be to, kelis kartus matėme, kaip jis juokiasi, jau kelios dienos pasakojame jam juokingas istorijas ir skaitome pasakas.  

Tai mums suteikia daug vilties ir stiprybės, kokios ir jūs mums nuo pat pradžių teikėte savo geraširdiškomis žinutėmis. Labai visiems dėkojame už viską, ką darote dėl mūsų ir mūsų mažylio.”  

Tėvai šiandien pranešė, kad sūnelis ir toliau negali judėti, valgyti ir kalbėti, tačiau su džiaugsmu pastebėjo, kad berniukas ima šiek tiek judinti liežuvį. Pasak tėvų, jis taip pat reaguoja į jų pasakojamus juokelius, tad jų neapleidžia viltis, kad vaikas pasveiks.  

Mama rašė: „mes atsiprašome, kad negalime dažniau jūsų informuoti. Tikrai. Mūsų mažylis nebežino, kaip kalbėti, valgyti ar judinti kūnelį, tačiau jis daro viską, ką gali, kad pajudintų liežuvį, dešinę ranką ir plaštaką.  

Mes matome jo pastangas. Širdyje tikime, kad jis ras būdą, sugalvos, kaip vėl viską daryti. Jis labai drąsus. Jis vis šypsosi, reaguoja į mūsų juokus. Pradedame matyti, kad ir kaip bebūtų gaila, jo kančią, nes jau dvi dienas jis regis supranta, kad negali nei judėti, nei valgyti.  

Iš tikrųjų, jis viską supranta, tačiau jis nesupranta, kodėl negali valgyti ar nuryti truputėlio jogurto. Ir jis taip nori galėti tą daryti.  

Šiandien norime jums pasakyti, kad neturime kitos išeities: turime būti stiprūs dėl savo mažylio. Pirmiausia dėl to, kaip jis šypsosi ir drąsiai juda į priekį, o visų antrą dėl to, kad matome, kaip jūs mumis tikite.  

Mes nuoširdžiai jums dėl to dėkojame. Mes išliksime stiprūs ir padarysime viską, kad juo pasirūpintumėme. Pažadame. Tikimės vėliau jums pranešti geresnių žinių.”  

Vaiko priežiūrai ir gydymui buvo paaukoti daugiau nei €94,000.  

Vis dėl to, bėga savaitės, o vaikas ir toliau lieka nejudrus, nekalba.  

Berniukas patyrė visų galūnių kaulų skilimus, stuburo lūžius, jam buvo prasidėjęs kraujavimas į smegenis.

Septyniolikmetis, nustūmęs vaiką nuo pastato rugpjūčio 6 dieną buvo apkaltintas bandymu mažametį nužudyti.

2019 09 30 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt