šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Būstų kainos sostinėje ir toliau kopia aukštyn
tiesa.com

Būsto kainos šiemet Lietuvoje ir toliau kilo. Skelbiama, kad daugiausiai būstas brango Vilniuje, neseniai pastatytuose daugiabučiuose.

Kaip pranešė Statistikos departamentas, būsto kainos pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su praėjusių metų paskutiniu ketvirčiu, padidėjo 1,5 procento.

Lyginant pirmąjį šių metų ketvirtį su tuo pačiu metu pernai, būsto kainos brangimas dar didesnis ir viršijo 10 procentų.

Daugiausiai per ketvirtį pabrango naujos statybos būstai – 1,6 proc., šiek tiek vėliau statytų būstų kainos kilo panašiai apie 1,4 proc. Reikia pažymėti, kad daugiausiai augo daugiabučiuose namuose esantys būtai.

Sostinėje būstai brango sparčiausiai – per pirmąjį ketvirtį kainos pakilo 2,2 proc., o per metus – 9,6 proc., ankstesnės statybos butų kainos išaugo atitinkamai 0,4 proc. ir 7,6 procento.

Kituose šalies miestuose kainos taip pat „nestovėjo“ vietoje. Kainos per pirmąjį šių metų kevtritį pakolo 0,6 proc., per metus – 14,3 proc., ankstesnės statybos butų kainos padidėjo atitinkamai 2,1 proc. ir 11,4 procento.

2017 06 19 13:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt