sekmadienis, spalio 25 d.
Buvę žurnalistai K. Krivickas ir R. Janutienė į antrąjį turą nepateko
Alfa.lt

Buvusiems žurnalistams Kristupui Krivickui ir Rūtai Janutienei sekmadienį vykusiuose Seimo rinkimuose nepavyko užsitikrinti pakankamos rinkėjų paramos, suteikiančios teię dalyvauti antrajame ture ir varžytis dėl Seimo nario mandato. 

K. Krivickas, kuris rinkimuose dalyvavo kaip Centro partijos-tautininkų kandidatas buvo arčiau išsvajoto tikslo. Jis Deltuvos pietinėje apygardoje surinko 18,28 proc. balsų ir liko trečias. 

Nuo antrą vietą šioje apygardoje iškovojusio „valstiečių“ atstovo Juozo Varžgalio K. Krivickas atsiliko kiek mažiau nei 150 balsų. 

Pergalę pirmajame rinkimų ture šioje apygardoje šventė TS-LKD kandidatė Agnė Balčiūnienė, surinkusi 22,55 proc. balsų. 

Konservatorių kandidatė Paulė Kuzmickienė užtikrintai laimėjo ir sostinės Žirmūnų apygardoje, kurioje savoo kandidatūrą rinkėjams siūlė R. Janutienė, atstovaujanti partijai Lietuva - visų.

Šios buvusios žurnalistės pasiekimai pirmajame ture buvo gerokai kuklesni nei K. Krivicko: už R. Janutienę balsavo 712 rinkėjų arba beveik 10 kartų mažiau nei už P. Kuzmickienę. 

Surinkusi 4 proc. balsų, R. Janutienė Žirmūnų apygardoje liko aštunta. 

Į antrąjį Seimo rinkimų turą, kartu su P. Kuzmickiene, pateko Laisvės partijos kandidatė Monika Ošmianskienė, kurią palaikė 13,53 proc. rinkėjų.

2020 10 12 09:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt