ketvirtadienis, liepos 9 d.
Buvusi Sakartvelo ambasadorė Lietuvoje liko skolinga už prabangaus buto Vilniuje nuomą
tiesa.com
pixabay nuotrauka

Buvusi Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Chatuna Salukvadzė liko skolinga už buto Vilniuje nuomą, tačiau net teismo sprendimas neprivertė padengti skolų.

Kaip rašo „Lietuvos rytas“, Ch.Salukvadzė Lietuvos teismo sprendimo nepripažįsta, nors jis nusprendė, kad gyvendama Vilniuje ambasadorė nevykdė įsipareigojimų nuomotojui, ir priteisė sumokėti skolą ir palūkanas.

Prabangaus buto Gedimino prospekte Vilniuje terminuotąją nuomos sutartį su ispanu Manueliu Ruizu Garcia nepaprastoji ir įgaliotoji Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Ch.Salukvadzė pasirašė 2016 metų rugsėjį. Diplomatė įsipareigojo bute gyventi iki 2018 metų rugsėjo 21 dienos ir mokėti 3050 eurų kasmėnesinį nuomos mokestį.

Kai sutartis baigėsi, jos nepratęsusi ambasadorė atsisakė savininką įleisti į butą. Ch.Salukvadzė ir jos šeimos nariai iš nuomojamo būsto išsikraustė tik šių metų balandį, kai baigėsi ambasadorės kadencija Lietuvoje.

Šių metų liepos pabaigoje teismas ieškinį tenkino ir priteisė Ch.Salukvadzei sumokėti skolą, palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas, bet diplomatė mokėti neskuba – praėjus trims mėnesiams po sprendimo į nuomotojo sąskaitą neįkrito nė euro.

2019 11 03 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt