penktadienis, spalio 7 d.
Buvusi vyriausioji šalies epidemiologė įtariama dokumentų klastojimu
BNS
BNS
Loreta Ašoklienė

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) Loretai Ašoklienei, tuo metu ėjusiai vyriausiosios šalies epidemiologės pareigas, yra pareiškusi įtarimus dokumento suklastojimu.

Kaip BNS ketvirtadienį nurodė STT, įtarimai jai pareikšti gegužės 13 d.

L. Ašoklienė iš pareigų pasitraukė praėjusią savaitę. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys tuo metu sakė, kad ji padarė tai dėl asmeninių priežasčių.

Minimoje byloje dėl piktnaudžiavimo, turto iššvaistymo, dokumentų klastojimo bei kitų nusikalstamų veikų įtarimai pareikšti ir Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriui Edvinui Ašokliui – L. Ašoklienės sutuoktiniui.

Pranešime, kurį STT paskelbė gegužės 16-ąją, teigiama, jog E. Ašoklis, piktnaudžiaudamas tarnybine padėtimi ir klastodamas dokumentus, galėjo iššvaistyti gydymo įstaigos lėšas ir panaudoti jas savo reikmėms.

Apie įtarimus vyriausiajai šalies epidemiologei tarnyba tuo metu neinformavo.

L. Ašoklienė Sveikatos apsaugos ministerijoje ėjo Sveikatos stiprinimo skyriaus vadovės ir vyriausiosios šalies epidemiologės pareigas.

STT teigė negalinti detalizuoti, ar įtarimai jai susiję su ministerijoje eitomis pareigomis. Su pačia L. Ašokliene BNS susisiekti nepavyko.

2022 08 11 17:54
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt