ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
COVID-19 serganti parlamentarė siunčia linkėjimus prezidentui: pagulėkite sulūžusioje ligoninės lovoje
Alfa.lt

COVID-19 besigydanti parlamentarė Vilija Targamadzė žeria kritiką antrajai koronaviruso bangai nepasiruošusiems Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui ir sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui bei šalies prezidentui Gitanui Nausėdai. Pastarajam supykusi dėl, jos manymu, netinkamu sąlygų parlamentarė linki pagulėti sulūžusioje lovoje.

„Dabar neturiu dar jėgų dalytis išsamiai pastebėjimais. Patikėkite, yra kita pusė. Apie tai vėliau. O šimašiams, dulkiams, Prezidentui siunčiu įsivaizduojamą galimybę – pagulėti sulūžusioje lovoje. Padėjo medikai patvarkyti. Bet gal Jums aišku, kad, sergant plaučių uždegimu, reikia gulėti pusiau gulomis“, – sulūžusia ligoninės lova savo socialinio tinklo paskyroje „Facebook“ piktinosi politikė.

Medikai dėl to nekalti

V. Targamadzė išreiškė padėką medikams bei savanoriams už jų darbą ir tikina, kad ne jie šioje situacijoje yra kalti.

„Noriu padėkoti medikams, jų padėjėjams ir savanoriams (čia jų nesutikau. O gal neatpažinau). Sunkus ir atsakingas jų darbas. Dirba tikrai nuoširdžiai ir stengiasi padėti. (...)Turiu konstatuoti, kad Vilniaus meras su savo darbuotojais nepasirengė tinkamai antrai koronaviruso bangai. Tai dabar turėtų, Remigijau Šimašiau, dingti šypsenėlė nuo Jūsų veido ir pradėkite pagaliau atsakingai dirbti. Piaras ir logorėja nėra tie instrumentai“, – piktinosi Seimo narė.

Politikė tikina, kad apie sulūžusią lovą informavo ir sveikatos apsaugos ministrą.

„Atrašė. Ir kas iš to? Nieko ir nesitikėjau. Jau anoje tarnyboje buvo daugybė švietimo patikrinimų. O ar situacija gerėjo? O ir į šitas pareigas buvo paskirtas kaip žinantis realią situaciją. Deja...“ – socialiniame tinkle nuogąstauja V. Targamadzė.

Parlamentarė tikisi, kad kažkas atsakys už „tokią netvarką“, ir tikina, kad mokesčių mokėtojai nusipelnė geresnių sąlygų.

„Atsakykite, atsakingieji už tokią netvarką, ar dėl Gyvulių ūkio žmonės kovojo už Nepriklausomybę. Jie kovojo už laisvę, Tėvynę, bet tikrai ne už tokį elgesį su jais. Įdomu, ar atsiras padorumo atsiprašyti Lietuvos žmonių ir pradėti dirbti. O ne piarintis ir tebesirgti logorėja. Jie yra mokesčių mokėtojai, Lietuvos piliečiai. Ir nenusipelnė tokio elgesio“, – teigė politikė.

2021 01 12 16:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt