trečiadienis, rugsėjo 23 d.
D. Grybauskaitė paviešino asmenines jaunystės nuotraukas
tiesa.com

Vaikystės nuotraukos, pasakojimai su iliustracijomis apie sunkų darbą, kurio niekada nebijojo, jaunystėje. Tai viena iš aktyvios prezidentės Dalios Grybauskaitės rinkiminės kampanijos dalių. Tikimasi, kad tokia strategija padės šalies vadovei sustiprinti savo pizicijas būsimuose rinkimuose. Jau vien dėl to, kad D. Grybauskaitė savo privatų gyvenimą saugoja po devyniais užraktais.

 Prezidentė nuotraukas paviešino specialiai rinkiminei kampanijai sukurtame intertiniame puslapyje grybauskaite2014.lt. Portale skelbiamos nuotraukos – iš reikšmingiausių gyvenimo įvykių. Vienoje nuotraukoje – D. Grybauskaitė su dideliu kaspinu surišta kasa – tai pirmosios dienos mokykloje akimirkos, kita – iš pirmosios komunijos šventės. Prie jos ir prierašas: „Gimiau 1956 m. kovo 1 d. Vilniuje. Augau kuklioje šeimoje, kuri, kaip ir dauguma to meto šeimų, puoselėjo lietuviškas tradicijas“.

Pirmoji komunija.

Prezidentė taip pat paskelbė ir nuotrauką iš jaunystės laikų – nuotrauka vadinasi “Per studentų praktiką”, kurioje D. Grybauskaitė su kastuvu kasa žemes į karutį. Anot kandidatės, ji niekada nebijojo sunkaus darbo ir ši nuotrauka tą puikiai įrodo.

Per studentų praktiką.

Fotografijos ne tik iš labai tolimos ir iki šiol nematytos prezidentės praeities. Kitos nuotraukos liudija apie D.Grybauskaitės dalyvavimą atkuriant Nepriklausomą valstybę. „Ypač daug teko prisidėti prie Lietuvos ekonominės diplomatijos formavimo. Suderėjau Lietuvai daugiau kaip 100 ekonominių sutarčių su įvairiomis pasaulio šalimis“, – skelbia parašas prie nuotraukos, kurioje - Lietuvos ir Europos Sąjungos derybos dėl Laisvosios prekybos sutarties.

Lietuvos ir ES derybos dėl Laisvosios prekybos sutarties.

Tinklapyje taip pat patalpintos nuotraukos su garsiais Lietuvos politikais ir užsienio politikais, pavyzdžiui, a.a. prezidentu Algirdu Mykolu Brazausku, JAV prezidentu Baraku Obama, Vokietijos kanclere – Angela Merkel.

Su Ministru Pirmininku Algirdu Mykolu Brazausku.

Su JAV prezidentu Baracku Obama.

Su Vokietijos kanclere Angela Merkel.

2014 02 25 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt