trečiadienis, gegužės 27 d.
D. Razmuvienė: Lietuvoje sergančiųjų koronavirusu skaičiaus augimas lėtėja
Alfa.lt

Sergančiųjų koronavirusu skaičiaus augimas lėtėja, antradienį LRT radijui sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologė Daiva Razmuvienė.

„Šiandien galiu pasakyti, kad registruojamas sergančiųjų skaičius nėra didelis, tačiau tas skaičius nėra mažėjantis, tiesiog augimo tempas yra sulėtėjęs“, – kalbėjo D. Razmuvienė.

„Jei kovo pirmomis savaitėmis buvo registruojamas susirgusiųjų skaičiaus padvigubėjamas kas tris dienas, kas penkias dienas, kas aštuonias dienas, tai dabar registruojamas ilgesniame laike, kaip sakome, augimo tempas sulėtėjęs, dabar padvigubėjimas yra užregistruotas, paskutinio sekmadienio duomenimis, per 13 dienų“, – pridūrė ji.

Anot D. Razmuvienės, įvertinus, kaip buvo laikomasi karantino reikalavimų velykinį savaitgalį, bus galima pamatyti aiškesnę situaciją šalyje.

„Manau, kad reikėtų pralaukti dar savaitėlę – apie penkias, septynias dienas, nes turėjome velykinį savaitgalį. Būtent mūsų elgesys parody po trumpiausio inkubacinio periodo, ar tikrai mūsų situacija yra gerėjanti.(...) Dar piko mes, ko gero, nesame pasiekę. Reikia pralaukti“, – kalbėjo epidemiologė.

Pirmadienį Sveikatos apsaugos ministerija informavo apie 9 naujus užsikrėtimo COVID-19 atvejus, antradienį – apie 8.

Naujausiais duomenimis, Lietuvoje koronavirusas nustatytas 1070 žmonių, mirė – 24, o pasveiko – 101.

2020 04 14 09:28
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt