pirmadienis, sausio 17 d.
Dalis lietuvių Naujuosius metus sutiks svetur: kokios kelionių kryptys šiais metais tapo populiariausios?
Alfa.lt
Pixabay
Fejerverkai

Kelionių agentūrų atstovai tikina, kad šiemet, dėl geresnės pandeminės situacijos, lietuviai drąsiau rinkosi, kur sutikti gražiausias metų šventes. Populiariausiomis kryptimis tapo Egiptas ir Tenerifės kurortai.

„Pernai dėl pandemijos kelionių krypčių šventiniu laikotarpiu pasirinkimas buvo itin ribotas, o šiemet keliautojai jau aktyviai rinkosi kur ir kaip norės sutikti šventes“, – teigė kelionių agentūros „Novaturas“ Komunikacijos vadovė Dovilė Zapkutė.

Ji pastebėjo, kad šventinį laikotarpį ir didžiąsias metų šventes lietuviai išnaudoja trumpoms atostogoms šiltuose kraštuose ir ramiam poilsiui dažniausiai renkasi pamėgtus Egipto, Turkijos, Tenerifės kurortus.

„Džiaugiuosi, kad mūsų šių metų naujiena – naujametinis skrydis į Turkiją pasiteisino. Turkijos viešbučiai Naujųjų metų sutikimui ruošiasi iš anksto: organizuoja koncertus, ruošia specialius pasirodymus ir šventines vakarienes, kad atvykusių svečių atostogos būtų šventiškos, o žmonėms nereiktų niekuo rūpintis, – Alfa.lt pasakojo ji. – Labiau tradicinio Naujųjų metų šurmulio pasiilgę žmonės kartu su mūsų kelionių vadovais kelioms dienoms skrenda į didžiuosius Europos miestus Romą, Paryžių ar Stambulą.“

„Novaturas“ atstovė pridūrė, kad pati populiariausia šventinio laikotarpio kelionė yra į Laplandiją.

„Laplandijoje gausu pramogų visai šeimai – galima ne tik aplankyti Kalėdų senelio namus Rovaniemi miestelyje, bet ir pasivažinėti elnių ar šunų traukiamomis rogėmis, pamatyti Ranuos zoologijos sodo gyvūnus, užsukti į ledo pilį. Taigi, veiklos čia netrūksta nei vaikams, nei jų tėvams“, – sakė D. Zapkutė.

Kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ viešųjų ryšių skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė pritarė sakydama, kad šventiniu laikotarpiu lietuviai mielai renkasi keliones į užsienį: „Naujuosius metus jie sutiks Egipto kurortuose Šarm aš Šeiche ir Hurgadoje, taip pat ispaniškojoje Tenerifėje ar Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

I. Aukštuolytė patvirtino, jog beveik 1 tūkst. „Tez Tour“ klientų Naujuosius metus sutiks svetur.

2021 12 31 14:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt