sekmadienis, liepos 5 d.
Dantų problemos šalies nesirenka, bet jas spręsti verta Lietuvoje
tiesa.com

Gyvenate Airijoje? O gal Anglijoje? Norvegijoje? Galima vardyti ir spėlioti, bet vienas dalykas, nepaisant šalies, lieka toks pat ir nesikeičia net metams bėgant – tai sveikų dantų svarba. Šį klausimą verta patikėti Kauno odontologijos klinikai UAB „Angitia“, dirbančiai su pažangiomis ir visame pasaulyje pripažintomis dantų gydymo ir atkūrimo metodikomis.

Klinika „Angitia“ – tai daugiau nei 25-erių metų dantų gydymo bei protezavimo ir 18 metų implantavimo patirtis, aukšta paslaugų kokybė ir palankios kainos. Patyrę, kruopščiai dirbantys gydytojai odontologai maloniai priima ne tik Kauno ar kitų Lietuvos miestų gyventojus, bet ir užsienio lietuvius, užsieniečius. Čia teikiamos visos odontologijos paslaugos: nuo profilaktinės dantų apžiūros, profesionalios burnos higienos, dantų gydymo iki pažangaus jų atkūrimo – implantavimo ir protezavimo.

Dantų protezavimas

Šypsena, spindinti lyg perlai, tik svajonėse? Mėgavimasis visu norimu maistu jau seniai pamirštas? Šypsena slepiama? Dantų protezavimas – labai aktuali paslauga, puikiai vertinama savo kainos ir kokybės santykiu. Išimami ir neišimami dantų protezai pritaikomi atsižvelgiant į daugybę faktorių, ypač – į kasdienį komfortą. Protezai, kurie tvirtai laikosi ir atrodo kaip tikri dantys, yra realus dantų variantas, kurio veiksmingumu įsitikina pacientai.

[10827]

Ką daryti, jei kadaise dantys buvo protezuoti, bet ilgainiui tapo nepatogūs, protezai ėmė trinti gomurį ar klibėti? Tokiu atveju odontologijos klinikos „Angitia“ vadovas, sukaupęs daugiau nei 25-erių metų šioje klinikoje darbo patirtį, įvertinęs paciento būklę ir aptaręs su pacientu galimus dantų atkūrimo variantus, padeda pasirinkti labiausiai tinkantį konkrečiam pacientui. Nes burnos situacija yra labai individuali.

Dantų implantavimas, protezai ant implantų

Vienas sprendimas – daug privalumų. Taip apibūdinami dantų protezai ant implantų. Svarbu paminėti, kad tie privalumai ilgalaikiai: tvirtais ir gražiais atkurtais dantimis galima džiaugtis visą gyvenimą. Viso gyvenimo garantija nėra utopija, šiuolaikinė atkuriamoji implantologija yra pajėgi atlikti net tai, kas iš pirmo žvilgsnio skamba įspūdingai.

„Angitia“ atkuria ir vieną dantį, ir keletą, ir visus prarastus vieno arba abiejų žandikaulių dantis, nebūtinai sriegdama danties implantą po kiekvienu prarastu dantimi. Taip taupomas klientų laikas ir pinigai. Juo labiau kad laikas yra pinigai, o ypač – gyvenantiems užsienyje mūsų šalies tėvynainiams.

[10826]

• Šioje klinikoje naudojama „Trefoil“ sistema, kuria apatinio žandikaulio dirbtiniai nuolatiniai dantys atkuriami per vieną dieną ant 3-jų implantų už beveik perpus žemesnę kainą, palyginti su kitomis dantų implantavimo metodikomis.

• Prireikus taikome „Visi ant 4“ principą, laikinų dantų tiltą tvirtiname ant 4-ių dantų implantų. Paminėtina, kad laikini dantys yra nebrangūs, ir jais galima naudotis kelerius metus.

• Greičiausias būdas atkurti dantis sunykusiame viršutiniame žandikaulyje – ilgieji, arba skruostikauliniai, dantų implantai.

Kartais reikia priauginti dalį žandikaulio kaulo, kad būtų galima tvirtai įsriegti dantų implantus. Šią procedūrą „Angitia“ klinikoje atlieka burnos chirurgai patikimai ir kokybiškai.

Bemetaliai dantų implantai „Nobel Pearl“ – šauniau už tikrus perlus

Tobulybė, kokybė, grožis – šių žodžių per maža, norint apibūdinti „Nobel Biocare“ indėlį į dantų implantų gamybą. Šie implantai – vienas naujausiųjų švediškų dantų implantų gamintojo išradimų – klinikoje „Angitia“ sėkmingai taikomi nuo 2018 metų rudens.

[10824]

100 proc. bemetalių dantų implantų sudėtyje visiškai nėra metalo, todėl bemetalė keramika idealiai tinka labai alergiškiems žmonėms, nors nealergizuoja ir titano implantas, juo labiau – baltas tvirtas cirkonio oksidas. Bemetalių implantų jungiamoji dalis yra ne metalinė, o anglies pluošto. Todėl sniego baltumo cirkonio danties implantas su cirkonio danties vainikėliu ir bemetale jungiamąja dalimi yra 100 proc. bemetalis implantas.

Sąžiningas darbas su garantijomis

Dantų implantavimo kokybę lemia specialistų patirtis ir kokybiški implantai. Tai dvi svarbios sąlygos, be kurių būtų sunku tikėtis gero rezultato.

Implantuojant labai svarbu garantija. Odontologijos klinikoje „Angitia“ suteikiama viso gyvenimo garantija dantų implantams.

Svarbu – švediškiems dantų implantams, su kuriais dirbame, garantija galioja net 70‑yje pasaulio šalių. Pacientui, implantavusiajam dantis klinikoje „Angitia“, išduodamas dantų implantų pasas, ir su juo galima kreiptis į bet kurią iš 70-ies pasaulio šalių klinikų, dirbančių su šiais švediškais implantais.

Tai naudinga netgi finansiškai

Sveikata yra brangiausias turtas, tačiau vis vien tenka rūpintis, kiek kainuos gydymas.

Kelionė į Lietuvą atsiperka, jei reikia daugiau nei 1 danties implanto, o kartu ir brangią tėviškę aplankome, – teigia svetur gyvenantys tautiečiai.

[10825]

Apskritai visuomet geriausia nedelsti, kreiptis laiku ir į patikimus specialistus. O ką daryti, jei vienokios ar kitokios dantų problemos „kažkur kažkada“ buvo spręstos ir vėl atsinaujino? Nenusiminkite. UAB „Angitia“ – tai vieta, kurioje itin skrupulingai apžiūrima, įvertinama ir, pasitelkus veiksmingas priemones, išgydoma. Tokia yra realybė, ne tušti žodžiai.

Brangūs tautiečiai, sugrįžę į Tėvynę, nepamirškite pasirūpinti savo sveikata. Maloniai kviečiame apsilankyti Kaune daugiau kaip 25‑erius metus veikiančioje klinikoje „Angitia“. Daugiau informacijos Angitia.lt. Čia išspręsime visus rūpimus klausimus ir atkursime gyvybiškai svarbią maisto kramtymo funkciją bei šypsenos grožį.

Kontaktai: 

+370 37 323265, mob. +370 699 05758
info@angitia.lt
Savanorių pr. 273, 50131 Kaunas

 

 

2019 04 05 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt