šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Dar viena istorinė diena: R. Baciuška laimėjo greičio ruožą Dakare
Alfa.lt
Rokas Baciuška

Jauniausias Dakaro lenktynėse dalyvaujantis lietuvis laimėjo pirmąjį savo Dakaro greičio ruožą ir atnešė pirmą pergalę lietuviams šiais metais.

Nuo pat pirmo greičio ruožo pirmą kartą lenktyniaujantis Dakaro ralyje tauragiškis Rokas Baciuška visada finišuodavo tarp greičiausių lenktynininkų.

Jis tik du kartus finišavo septintuke greičiausių, visus likusius greičio ruožus jis finišuodavo ne žemiau penktos vietos savo T4 – bagių – klasėje. Tai viena didžiausių konkurencijų pasižyminti klasė – prie starto šių metų Dakare šioje klasėje stojo net 47 dalyviai ir Rokas nuo pat pirmojo greičio ruožo buvo vienu iš lyderių.

Po sąlyginai nesėkmingos vakar dienos, kai R. Baciuška finišavo septintas ir bendrojoje įskaitoje smuktelėjo į penktą vietą, jaunas užsispyręs žemaitis supyko ir pažadėjo visiems, kad šiandien jau laikas spausti. Ir pažadas buvo ištesėtas su kaupu – lietuvis trečiadienį aplenkė visus savo konkurentus ir laimėjo greičio ruožą.

Tai tik antras kartas, kai greičio ruožą Dakaro ralyje laimi lietuvis – prieš pora metų tai automobilių klasėje pavyko padaryti Vaidotui Žalai.

Po šios pergalės R. Baciuška, iki finišo likus vos dviem greičio ruožams, susigrąžino ketvirtą vietą bendrojoje įskaitoje.

2022 01 12 18:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt