sekmadienis, liepos 12 d.
„Darbo partija“ planuoja jungtuves su „Tvarka ir teisingumu“
tiesa.com

Lietuvos politikai rezga naują planą. Kurį laiką valdančiają koaliciją pašantažavęs Lenkijų rinkimų akcijos pirmininkas Valdemaras Tomaševskis nurimo, o daugiau įdomių naujienų pažėrė partijos „Tvarka ir teisingumas“ kartu su „Darbo partija“.

Šios dvi politinės jėgos pareiškė norą jungtis. Iš karto po to pasigirdo kalbų, kad toks žingsnis reanimuotų R. Pakso partiją ir būtų išeitis V. Uspaskicho „Darpo partijai“, kurie tokiu būdu galbūt išsisuktų nuo teisinių bėdų juodosios buhalterijos byloje. Žinoma, pastarasis tai neigia. Anot V. Uspaskicho, panašios kalbos apie „Tvarkos ir teisingumo“ bei „Darbo partijos“ susijungimą tęsiasi jau maždaug dvejus metus ir tai niekaip nesusiję su dabar vykstančia byla.

Politologai jau sako, kad tokia nauja politinė jėga būtų atsvara socialdemokratams ir sudarytų jiems nemažaą konkurenciją. Nors Premjeras Algirdas Butkevičius sakė nebijantis jungtuvių, tačiau atrodo, kad nerimo ženklų turėtų būti nemažai. Ypač Seime, kur dabar šios keturios partijos sudaro daugumą.

„Žinote, jeigu kas nors ko nors bijo, reikia namuose giliai po kaldra giliai palindus būti. Jie patys atsakys į šitą klausimą, man būtų nekorektiška komentuoti, aš neturiu pilnos informacijos, tik vakar išgirdau“, - citavo A. Butkevičių portalas „Delfi“.

2013 02 19 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt