šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Daugėja galimybių pinigus į Lietuvą pervesti internetu
tiesa.com

Viena didžiausių pasaulyje pinigų perlaidų bendrovių “MoneyGram” paskelbė apie išplėstas galimybes klientams Jungtinėje Karalystėje pinigus tarptautinius pavedimus atlikti internetu.

Atnaujintas bendrovės tinklalapis suteikia galimybes pervesti pinigus, kompanijos teigimu, į 192 šalis. Klientui fiziškai nebereikės ieškoti “MoneyGram” atstovo ir gaišti laiko pildant dokumentus. Prisiregistravus prie interneto sistemos pinigų pervedimo procedūra trunka kelias minutes.

Interneto puslapyje galima pasirinkti, kokią sumą pervesti ir kokia valiuta gavėjas ja gaus. Pavedimo pildymo formoje “MoneyGram” nurodo ir mokestį. Interneto svetainėje pateikiama, kad mažiausias mokestis pervedant pinigus iš JK į Lietuvą yra 5,99 svaro sterlingo mokant debetine arba kreditine kortele. Teigiama, kad idealiausiu atveju pinigai gavėją pasieks per 10 minučių.

“MoneyGram” atstovai teigia, kad internetinio pavedimo sistema pasiteisino JAV ir pritraukė daug naujų klientų. Pinigų pavedimą į Lietuvą internetu teikia ir kitos JK veikiančios perlaidų bendrovės.

2012 04 20 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt