pirmadienis, lapkričio 30 d.
Dauguma ministrų naujojoje Vyriausybėje bus Seimo nariai, teigia I. Šimonytė
Alfa.lt

Didesniąją naujosios Vyriausybės dalį sudarys į Seimą išrinkti politikai, teigia būsimoji premjerė Ingrida Šimonytė. Tai ji pareiškė interviu „Info TV“ laidoje. 

Be to, pasak I. Šimonytės, naujajame ministrų kabinete moterų bus „kelis kartus daugiau“ nei Sauliaus Skvernelio vadovaujamoje Vyriausybėje. 

„Galiu pasakyti, kad Vyriausybė bus politinė, nes stengiuosi atrasti tuos žmones, kurie turėtų atramą Seime“, - sakė būsmoji premjerė. 

Konkrečių būsimų ministrų pavardžių ji ir toliau nenorėjo atskleisti, tačiau teigė, jog kandidatų sąrašas gali būti paviešintas jau trečiadienį, kai ji pateiks kandidatų pavardes prezidentui Gitanui Nausėdai.

„Nesu naivi ir žinau, kad po to, kai sąrašas bus pateiktas Respublikos prezidentui, jo vertinimui ir koalicijos partneriams, ir tiek daug žmonių turės tą informaciją, ją kažkokiu būdu neigti ar slėpti tikrai nėra jokios prasmės. Todėl manau, kad protingiausia ir racionaliausia būtų tą siūlymą paviešinti“, - sakė I. Šimonytė. 

Jos teigimu, kai kurios pavardės jau buvo aptartos su prezidentu, tačiau teikiamas sąrašas dar gali keistis.

„Buvo diskutuojama apie darbus ir viena kita pavardė buvo minima, bet nėra tokios stadijos, kad aš esu pateikusi prezidentui kažkokį baigtinį kandidatų sąrašą“, - pažymėjo būsimoji Vyriausybės vadovė.

2020 11 17 07:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt