sekmadienis, balandžio 11 d.
Degalinėje Vilniuje – įžūlus išpuolis: žmones su kaukėmis vadino šunimis, „dėjo“ ant Lietuvos ir reklamavo TSRS
Alfa.lt

Policija susidomėjo pirmadienį vienoje Vilniaus degalinėje vykusiu incidentu, kai be kaukės pasirodęs vyriškis ėmė kabinėtis prie eilėje stovėjusių žmonių, vėliau pareiškė „dėjęs“ ant Lietuvos bei ėmė demonstratyviai rodyti bliuzoną su užrašu „CCCP“.

Kovo 23 d. Vilniuje, šalia Tarandės esančioje „Circle K“ degalinėje įvykusį incidentą feisbuke aprašė medikas, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Darius Rauba.

„Kiek ant kiekvieno kampo provokatorių, kurie atvirai reiškia nepagarbą mums, mūsų valstybei, mūsų santvarkai, bet tai nereiškia, kad turim suglaudę ausis jiems nusileisti ir leisti mus dergti ir elgtis nebaudžiamiems!“ – rašė savivaldybės tarybos narys.

Anot D. Raubos, į degalinę užėjęs vyras ėmė kabinėtis prie žmonių, stovėjusių eilėje su kaukėmis, vadindamas juos šunimis, pats kaukę užsidėti atsisakė, galiausiai ėmė demonstruoti džemperį su užrašu „CCCP“ ir keikti Lietuvą.

„Šiandien į „Circle K“ Tarandės benzino kolonėlės vidų 11:45 užėjo vyras, o viduje eilėje gal 6 žmonės laukė. Pradėjo šaukti, ko šunys neloja! Pagalvojau, kad nervuojasi, kad kažkas hot dogus užsakinėja ir eilė dėl to susidarė. Pasirodo ne: šunys palokit, juk visi esat su kaukėmis! Operatorius paprašė užsidėt kaukę... Bl.., čiulpkit b.. buvo gražiausi žodžiai, o žmonių paprašius to pačio, išdidžiai atsisegė striukę ir didžiuodamasis, „b... dėjo“ šaukdamas ant mūsų šalies, žmonių ir įstatymų. Negu pulsi muštis viešoje vietoje su provokatoriais. Pasakiau, kad paveiksluosiu ir perduosiu informaciją pareigūnams“, – rašė medikas.

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja pranešė, kad dėl šio įvykio pradėta administracinė teisena dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai vyrui gresia bauda nuo 30 iki 140 eurų.

Su D. Raubos leidimu dalinamės jo įrašu.

2021 03 24 17:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt