antradienis, birželio 2 d.
Dėl COVID-19 spartaus plitimo uždaroma Nemenčinė

Vilniaus rajone esantis Nemenčinės miestelis bus uždarytas dėl koronaviruso plitimo grėsmės.

Apie tai pranešė premjeras Saulius Skvernelis socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Jis nurodė, kad sprendimai buvo priimti šiandienos Vyriausybės posėdžio metu.

„Padėtis ten pakankamai grėsminga ir pavojinga. Turime imtis neatidėliotinų veiksmų – tai ir darome. Šiandienos COVID-19 komiteto posėdyje nusprendėme teikti Vyriausybės nutarimą dėl apribojimų šiame miestelyje įvedimo. Bus leidžiama atvykti tik čia gyvenantiems bei dirbantiems, kitais atvejais – tik turint specialų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) leidimą“, – rašė premjeras.

Išvykti bus galima tik kitur dirbantiems ir tiems, kurie turi tai padaryti dėl sveikatos būklės.

Prekių ir krovinių judėjimas nebus ribojamas. Premjeras teigė esantis patikintas ir dėl to, kad Nemenčinėje gyvenantiems žmonėms produktų tikrai nepritrūks, parduotuvių yra pakankamai, jų veikla nenutrūks.

Policija taikys griežtą karantino režimo priemonių kontrolę, jos nesilaikantys bus baudžiami. Bus atidžiai stebimi ir kontroliuojami asmenys, kurie privalo laikytis saviizoliacijos režimo.

Savo įraše S. Skvernelis užsiminė apie įmonę, kurioje buvo COVID-19 protrūkis, apie senelių namus „Senevita“ ir mobilųjį punktą. Visą įrašą galima perskaityti čia:

2020 04 15 13:36
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt