antradienis, gegužės 17 d.
Dėl grasinimų A. Dulkiui vienam asmeniui pareikšti įtarimai
BNS
Fotobankas
Arūnas Dulkys

Vienam asmeniui pareikšti įtarimai dėl grasinimų sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui, pirmadienį informavo Generalinė prokuratūra.

„Šiuo metu vienam asmeniui yra pareikšti pirminiai įtarimai. Yra atliekami įvairūs proceso veiksmai, įskaitant ir tarptautinį bendradarbiavimą. Įtariamųjų skaičius šiame ikiteisminiame tyrime gali kisti“, – BNS Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.

Ji teigė negalinti detalizuoti, kodėl vykdomas tarptautinis bendradarbiavimas.

Pasak E. Martinonienės, įtarimai asmeniui pareikšti pagal Baudžiamojo kodekso 142 straipsnio 2 dalį. Ji numato atsakomybę už terorizavimą grasinant „susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką“ arba bauginimą naudojant psichinę prievartą.

Už tai gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Apie įtarimus pirmosios pranešė LNK Žinios.

Jų teigimu, dėl grasinimų į policiją kreipėsi ir socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

„Laiškas skambėjo maždaug taip, kad, „jeigu neduosite man socialinio būsto, tai sužinosiu, surasiu, kur gyvenate, susidorosiu ir su Jumis, ir su Jūsų vaikais“. Buvo tikrai nemalonus (grasinimas), ypatingai, kai paliečia šeimą“, – sakė politikė.

Apie tai, kad dėl gaunamų grasinimų kreipėsi į policiją, A. Dulkys pranešė spalio viduryje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 11 15 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt