šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Dėl koncerto Londone I.Jurgelevičiūtė atgavo laisvę
tiesa.com

Vagystėmis kaltinama dainininkė Irma Jurgelevičiūtė gali laisvai keliauti po Europą, nors jai ir skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti iš Lietuvos. Leidimą išvykti teismas davė, nes I. Jurgelevičiūtė pareiškė, jog sulaukė pasiūlymų koncertuoti Didžiojoje Britanijoje gyvenantiems lietuviams, skelbia Delfi.lt.

„Baudžiamąją bylą nagrinėjanti teisėja išnagrinėjo kaltinamosios prašymą ir davė leidimą I. Jurgelevičiūtei išvykti iš šalies – iki rugpjūčio 15 d. ji gali atostogauti bet kur ir bet kokioje šalyje“, – teigė Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo atstovė Airinė Šerelytė.

I. Jurgelevičiūtės byloje teismo posėdis numatytas rugpjūčio 22 d. Ikiteisminį tyrimą atlikę pareigūnai dainininkei buvo uždraudę išvykti iš šalies, todėl dainininkė be teismo leidimo negalėjo išvykti koncertuoti išeiviams iš Lietuvos. Liepą Londone yra numatyti du I. Jurgelevičiūtės koncertai – vienas jau įvyko, o kitas planuojamas mėnesio pabaigoje. Po vagysčių skandalo Lietuvoje atlikėja pasiūlymų koncertuoti beveik nesulaukia.

Jeigu dainininkė būtų nusprendusi išvykti iš šalies be teismo leidimo, greičiausiai ją būtų sulaikę pasienio pareigūnai oro uoste – asmenys, kuriems taikoma kardomoji priemonė, yra įtraukti į specialią informacinę sistemą.

Šiuo metu I. Jurgelevičiūtė teigia įrašinėjanti naują albumą, kurį visuomenei turėtų pristatyti dar iki paskelbiant nuosprendį jos baudžiamojoje byloje. I. Jurgelevičiūtė neigia kaltę dėl jai mestų kaltinimų, jos advokatas yra pateikęs raštišką prašymą skirti dainininkei kompleksinę teismo medicinos psichologinę ekspertizę.

2011 07 21 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt