trečiadienis, gegužės 27 d.
Dėl koronaviruso stabdoma dalis paslaugų Santaros klinikose
BNS

Dėl Santaros klinikose nustatytų koronaviruso atvejų sustabdyta planinė hospitalizacija į Krūtinės chirurgijos skyrių, stabdomos planinės chirurginės operacijos, pranešė ligoninė.

„Padaliniai, kuriuose nustatyta pavojingos infekcijos židiniai, uždaromi, o užsikrėtę pacientai perkeliami į Infekcinių ligų centrą“, – rašoma Santaros klinikų pranešime.

Jame taip pat nurodoma, kad sustabdyta planinė hospitalizacija į Krūtinės chirurgijos skyrių, šio skyriaus pacientai izoliuojami vienas nuo kito į atskiras palatas, kad būtų užkirstas kelias galimam kryžminiam infekavimui.

Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos nuo gegužės 21 iki 26 dienos Santaros klinikose stabdomos planinės chirurginės operacijos Santariškių g. 2 korpusuose.

Santaros klinikų Infekcinių ligų centre keturiems darbuotojams nustatytas teigiamas koronaviruso COVID-19 testas.

Dar keturi apsikrėtę koronavirusu medikai dirba kituose Santaros klinikų padaliniuose.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras trečiadienį skelbė, kad užsikrėtė ir du pacientai, susiję su Krūtinės chirurgijos skyriumi.

Šiuo metu vyksta šių padalinių medicinos personalo ir pacientų testavimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 05 20 16:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt