antradienis, rugsėjo 22 d.
Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais Kretingos rajone moteriai pareikšti įtarimai
BNS

Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais Kretingos rajone moteriai pareikšti įtarimai, ketvirtadienį pranešė Klaipėdos apskrities policija.

Be to, jai pareikšti įtarimai dėl galimo neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla.

„1979 metais gimusi įtariamoji, pareigūnų teigimu, bendradarbiauja ir geranoriškai teikia informaciją teisėsaugai apie jos buvusią galimą veiklą“, – rašoma pranešime.

Kretingos rajone šeštadienį rasta laužavietė su galbūt sudegusių gyvūnų fragmentais. Klaipėdos apskrities policijos duomenimis, laužavietė rasta pievoje Padvarių kaime.

Policija nuo šeštadienio yra pradėjusi penkis ikiteisminius tyrimus dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Jie pradėti Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Širvintų ir Kretingos rajonuose.

Kaip teigiama pranešime, per praėjusį savaitgalį vien Klaipėdos apskrityje gyvūnų globos įstaigų darbuotojams laikinai globai perduoti 58, kaip įtariama, netinkamomis sąlygomis laikyti šunys.

Už žiaurų elgesį su gyvūnu, jo kankinimą, kai gyvūnas žuvo arba buvo suluošintas, baudžiama viešaisiais darbais, bauda, areštu arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 09 10 16:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt