šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Dingusi jauna moteris rasta negyva
tiesa.com

Kelias paras pareigūnų ieškota 22 metų Samanta Rakauskaitė rasta negyva. Jauna moteris dingo praėjusį savaitgalį, pareigūnai į paieškas leidosi balandžio 13 dieną. Apie moters dingimą pranešė jos sugyventinis Šarūnas Žemaitis.

Į S. Rakauskaitės paieškas leidosi ne tik policininkai, bet ir Linkuvos gyventojai, ugniagesiai. Žmonės išieškojo miškus ir vandens telkinius. Netgi išsausino šulinį.

Iš karto po Samantos dingimo sugyventinis Š. Žemaitis teigė esąs sutrikęs ir nesupranta, kur galėjo dingti jo sugyventinė ir 2 metų jų sūnaus motina. Kol vyko moters paieškos, mažame miestelyje žmonės ėmė kalbėti apie poros nesutarimus.

Gera S. Rakauskaitės draugė portalo delfi.lt žurnalistams pasakojo, kad jos buvo labai artimos ir tikino, kad moteris tikrai neturėjo jokio kito mylimojo. O būtent tokią versiją norėjo pareigūnams įpiršti sugyventinis Š. Žemaitis. Pasak Samantos draugės, ji buvo nusprendusi išsiskirti su mokyklos laikų meile Šarūnu ir jam apie tai pasakė. S. Rakauskaitė netgi davė rankpinigius už butą, kurį ketino įsigyti ir išsikelti į jį gyventi ketino viena pati su sūnumi.

Delfi.lt pranešė, kad surinkus informaciją, pareigūnams kilo įtarimas, kad prieš moterį buvo įvykdytas sunkus nusikaltimas. Jie šį penktadienį iš ryto suėmė S. Rakauskaitės sugyventinį Š. Žemaitį, o jau po pietų netoli tos gyvenamosios vietos, kur gyveno pora su sūnumis, vandens telkinyje buvo rastas moters kūnas.

2015 04 17 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt