trečiadienis, gruodžio 2 d.
Dingusios paauglės mama išplatino jautrų laišką
tiesa.com

Nuo sekmadienio Vilniaus policija ieško dingusios šešiolikmetės Ugnės Rukuižaitės. Jos artimieji su mergina paskutinį kartą sekmadienį dieną. Vėliau paauglė dingo, apie ją žinių nėra iki šiol.

Policijos duomenimis, paskutinė merginos buvimo vietą S. Stanevičiaus gatvė Fabijoniškių rajone, Vilniuje. Vėliau ji tarsi skradžiai į žemę prasmego.

Vilties neprarandatys artiemiji tikisi, kad Ugnė sveika ir gyva. Jie taip pat tvirtina, kad prieš merginai dingstant konfliktų namuose nbuvo. Žiniasklaida šią savaitę pasiekę itin jautrus šešiolikmetės mamos laiškas.

,,… TIKIU, ŽINAU, JAUČIU, SVAJOJU, MATAU, KVĖPUOJU, GYVENU TAVIMI, MANO MYLIMOJI…

Širdis negali manęs apgauti, nes aš jaučiu Tave ir žinau , kad jau greit Tave apkabinsiu ir išbučiuosiu kiekvieną Tavo kūno ir sielos ląstelę…Niekas neatims iš manęs MEILĖS TAU, niekas neatims Tavęs iš Močiutes, Tėtės, Senelių, Šarūno, Gabijos, Indrės, mažojo Dominyko ir visų, kurie MYLI IR LAUKIA TAVĘS, širdies… NĖRA TOKIOS JĖGOS, UGNELE, kuri galėtų tai padaryti…nėra tokiu žmogiškų klaidų, kurių negalima atleisti ir su kuriomis negalima gyventi…Mes tik žmonės, kuriuose gyvena GYVENIMIŠKAS chaosas…Mano Mylimoji, mano išsiilgtoji ir išsvajotoji - APKABINK MANE, PRAŠAU…Apkabink mano plyštančią širdį, apkabink mano išverktas akis, apkabink mano smegenis ir visa besąlygišką MEILĘ TAU…Sušildyk mane savo rankomis, akimis ir širdimi, nes nieko BRANGIAU IR SVARBIAU UŽ TAVE MAN (MUMS) NĖRA!!!

ATLEISK MAN, MANO BRANGIAUSIOJI!!! ATLEISK MAN, KAD IVYKO TAI, KAS IVYKO…Aš esu kalta, kad laiku kažko nepastebėjau, kad, galbūt, kažkuriuo, Tau svarbiu momentu, nebuvau šalia…leisk man, maldauju, išpirkti savo kaltę!!! SUGRĮŽK! SUGRĮŽK!!! MALDAUJU!!!''

2016 05 20 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt