antradienis, rugpjūčio 11 d.
Dingusios siuntos – Anglijos lietuvių galvos skausmas
tiesa.com

Šventiniu laikotarpiu dauguma lietuvių gyvenančių Anglijoje, savo artimuosius norėjo pamaloninti ir kalėdinėmis dovanomis. Tačiau dėl kai kurių nesąžiningų vežėjų veiksmų, siuntiniai taip ir nepasiekė adresatų. Deja, su panašiomis situacijomis Anglijos lietuviai susiduria vis dažniau ir tai tampa liūdna kasdienybe.

„Tiesos“ redakcija apie panašius atvejus yra kalbėjusi ir su lietuviu policininku, dirbančiu Londono metropoliteno policijoje. Gerai žinodamas aplinkybes, kuriomis siunčiami tautiečių siuntiniai į Lietuvą, jis patarė naudotis tik patikrintais vežėjais, kurie yra įregistravę savo veiklą. Anot jo, dingus siuntiniui, kurį atidavėte neregistruotam vežėjui, britų policija vargu ar begalės pagelbėti, nes tai lieka tik tarpusavio pasitikėjimo klausimas. „Realiai siuntinį atiduodate ir dar sumokate pinigus nepažįstamam žmogui, negaudami jokio oficialaus tai patvirtinančio dokumento. Siuntiniui dingus ir neturint jokių apčiuopiamų įrodymų, tikrai bus sunku įrodyti nusikaltimo faktą“, – sakė jis.

Norėdami išsiųsti siuntas, lietuviai vežėjus pasirenka pagal skelbimus, pateiktus internete arba pasikliauja pažįstamų rekomendacijomis, tačiau kaip parodė mūsų skaitytojų patirtis, nei vienas būdas nėra 100 proc. patikimas. „Tiesos“ redakcija rekomenduoja atidžiai patikrinti informaciją apie vežėją internete – nemažai skundų apie nepatikimus vežėjus ar kitas nekokybiškas paslaugas galima rasti „Facebook“ socialiniame tinkle.

Taip pat galima pranešti apie nesąžiningus atvejus ir surasti kitų skaitytojų pateiktą informaciją „Tiesa.com“ portalo skelbimų skiltyje „Skundai ir pagyrimai“.

2013 01 16 08:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt