penktadienis, vasario 26 d.
Domantas Sabonis pradeda karjerą NBA!
tiesa.com

Dar vienas Sabonis žais NBA! Visų laikų geriausio Lietuvos krepšininko Arvydo sūnus Domantas NBA naujokų biržoje talentingą 20-etis lietuvį 11-u numeriu pašaukė „Orlando Magic“ klubas.

Tiesa, greitai paaiškėjo, kad D. Sabonis vis delto užsivilks „Oklahoma Thunder“ marškinėlius, nes tarp komandų įvyko mainai. Kartu su D. Saboniu į Oklahomą iškeliavo Victor‘as Oladipo ir Ersan‘as Ilysaov‘as. Orlando savo gretas sustiprinti tikisi su Serge Ibaka.

„Thunder“ komandos gerbėjai vienareikšmiškai vertina šiuos mainus: komandai neįtikėtinai pasisekė. D. Sabonio žaidimu žavisi ir klubo generalinis vadybininkas Sam‘as Presti. „Aš esu neįtikėtinai sužavėtas ne tik jo krepšinio supratimo ir tobulėjimo, bet ir jo požiūrio į šį žaidimą“, - kalbėjo vadovas.

Teigiama, kad jau per pirmuosius dvejus metus NBA D. Sabonis uždibrs apie 5 mln. JAV dolerių. D.

Sabonis yra tryliktas lietuvis, kurio pavardė nuskambėjo NBA naujokų biržoje per visą elitinės lygos istoriją.

Šalia Domanto vieną svarbiausių jo gyvenimo dienų buvo vyresnieji broliai Tautvydas ir Žygimantas, taip pat jaunesnioji sesuo Aušrinė, mama Ingrida ir mergina Marta Diaz. Žinoma, kartu buvo ir Arvydas Sabonis. Jis teigė besididžiuojantis savo sūnumi.

„Niekada neturėjau galimybės būti Naujokų biržoje, Domas suteikė man šį šansą. Jis – geras vaikinas, žino, ką dar turi padaryti, siekia savo tikslų ir yra tikras profesionalas. Labiausiai jam linkiu sveikatos“, - po sėkmingo vakaro JAV sakė A. Sabonis, kurį citavo ir lrytas.lt.

Tuo tarpu pats Domantas džiaugėsi šeimos palaikymu ir kad sunkiu darbu pasiekė savo svajonę. „Nuostabu! Kasdien sunkiai dirbau, kad tą pasiekčiau. Džiaugiuosi savimi, savo šeima, kuri mane palaikė. Bandau sukurti savo įvaizdį, tačiau didžiuojiuosi savo tėvu. Jis man yra idealas”, - kalbėjo krepšininkas.

2016 06 24 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt