sekmadienis, liepos 5 d.
Drąsiečiai vėl klausia: „Kur mergaitė?“
tiesa.com

Prieš kelias savaites Laimutė Stankūnaitė pranešė, kad su dukra išvyksta gyventi į užsienį. Duodama interviu „Lietuvos ryto“ žurnalistei moteris atviravo, kad tikisi pradėti naują gyvenimą ir pamiršti iki šiol patirtą košmarą. Liudytojos apsaugos programa draudžia atskleisti, į kokią šalį vyks, todėl ji tegalėjo pasakyti tik tiek, kad kažkurioje kitoje šalyje mama ir jos dukra gaus naujas tapatybes ir niekas neturėtų sužinoti, kas jos tokios, iš kur atvyko ir ką praeityje teko išgyventi.

L. Stankūnaitė įsitikinusi, kad persikėlimas į kitą šalį – vienintelė galimybė pabandyti pradėti gyvenimą iš naujo, nes Lietuvoje jų tapatybės ir asmeninio gyvenimo detalės jau taip išviešintos, kad apie normalų gyvenimą čia nebūtų galima net svajoti.

Remdamiesi šia informacija sujudo „Drąsos kelio“ frakcija. Jos nariai suskubo pareikalauti informacijos apie L. Stankūnaitės dukrą. Prašymai suteikti informaciją įteikti Generaliniam prokurorui Dariui Valiui ir vaiko teisių apsaugos kontrolierei Aušrinei Burneikienei bei Socialinės apsaugos ministrei.

Frakcijos nariai įsitikinę, kad mergaitei gresia pavojus. Prieš savaitę jie viešai nuogąstavo, kad galbūt mergaitės jau seniai nebėra tarp gyvųjų.

2013 09 02 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt