trečiadienis, liepos 8 d.
Druskininkuose nusimato įspūdingos naujovės
tiesa.com

Druskininkai ir toliau tikisi nustebinti naujovėmis. Miesto meras žada įrengti ne tik vaizdingo maršruto keltuvus, bet ir visus metus veiksiantį paplūdimį su tinklinio aikštele bei molu.

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas apie tokius planus kalba jau seniai, tačiau atrodo, kad šie projektai pagaliau sulauks ir investuotojų dėmesio bei pajudės iš vietos. R. Malinauskas pristatė keletą projektų, tarp kurių – ir visus metus veiksiantis paplūdimys, aerodinaminis tunelis bei keltuvai, iš kurių bus galima grožėtis miesto panorama.

Pasak R. Malinausko, mieste bus įrengtas unikalus visus metus veiksiantis paplūdimys po stogu, kurio statinys bus su specialiais skaidriais judančiais kupolais. „Skaidri zona sukinėsis, bus galima šildytis ant šildomo smėlio“, - apie būsimą architektūrinį projektą kalbėjo Druskininkų meras. Jo teigimu, statinyje bus įrengtas ir molas, per kopas eisiantys mediniai takai, tinklinio aikštelė. „Projektas apima ir vandens parko viešbučio išplėtimą su vandens gydyklomis“, - apie kelių objektų plėtrą vienu metu kalbėjo R. Malinauskas. Investicijos į šį projektą turėtų siekti apie 30 mln. litų. Suradus potencialius investuotojus, paplūdimį tikimasi įrengti per porą metų.

Keltuvams, kurie sujungs miesto centrą ir „Snow areną“, finansavimas jau yra patvirtintas, todėl greitai bus galima grožėtis įspūdingais vaizdais iš 45 metrų aukščio ir atstumą įveikti per 4 minutes. Investuotojų dėmesio laukia ir dar viena originali idėja - aerodinaminis tunelis, kur bus galima patirti nesvarumo būseną. Šis projektas turėtų papildyti „Snow areną“ ir sulaukus apie 7.5 mln. investicijų, turėtų pasirodyti apie 2014 metus.

2012 10 24 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt