sekmadienis, kovo 7 d.
Ekspertų taryba teiks siūlymą atsisakyti kaukių dėvėjimo lauke
Alfa.lt

Premjerės patarėja sveikatos klausimais Živilė Gudlevičienė pranešė, kad Ekspertų tarybą priėmė sprendimą Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) siūlyti atsisakyti kaukių dėvėjimo lauke.

„Ekspertų tarybos sprendimas dėl kaukių jau yra priimtas. Labiausiai visus dirginanti priemonė yra ta, kad yra privalomas kaukių dėvėjimas lauke, tad Ekspertų taryba rekomenduos tai pakeisti į rekomendaciją ir privaloma bus tiktai tuomet, kai negalima išlaikyti dviejų metrų atstumo“, – LRT radijo laidoje „60 minučių“ teigė Ž. Gudlevičienė.

Anot premjerės patarėjos, šiandien priimtas Ekspertų tarybos sprendimas galimai jau ateinantį penktadienį bus pateiktas SAM. Posėdžio metu buvo aptarta ir „trečiosios bangos“ situacija.

„Pats pandemijos lėtėjimo tempas sustojo ir daugiau šiuo metu nestebima situacijos gerėjimo. Ir jau pasirodė šiokie tokie ženklai, kad po truputį didėja infekuotų asmenų skaičius atsižvelgiant į testavimo apimtis. Bet, ko gero, negalėtume sakyti, kad čia jau trečioji banga. Tik turime iš tiesų labai atidžiai stebėti, kad tų naujų atlaisvinimų nebūtų per greitai, o įvertinti situaciją“ – sakė Ž. Gudlevičienė.

2021 02 23 09:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt