penktadienis, liepos 3 d.
Enrikas Daktaras atsisakė tėvo pavardės
tiesa.com

Iki gyvos galvos nuteisto Henriko Daktaro sūnus Enrikas pasikeitė pavardę. Tačiau šie pokyčiai nuo problemų su teisėsauga negelbėjo. Iš problemų neišbrendančiam E. Daktarui teismas skyrė baudą dėl nemokėtų mokesčių.

Jau ir gerokai anksčiau girdėti Enriko planai keisti pavardę pagaliau virto realybe, - praneša LNK žinios. E. Daktaras nuo šiol yra Enrikas Doctor. Nustatyta, kad Enrikas Doctor, būdamas įmonės direktoriumi, nemokėjo mokesčių. Taigi, naujoji pavardė negelbėjo.

Teismas jam skyrė 1400 eurų baudą dėl nemokėtų mokesčių. Pats E. Doctor teismo sprendimo išklausyti neatvyko.

„Nesvarbu, ar žmogus teistas, ar neteistas, visi asmenys turi teisę kreiptis dėl pavardės pakeitimo. 2008 metais buvo panaikinta nuostata, kad teistas žmogus negali keisti pavardės. Nėra jokio tikslo. Turime gyventojų registrą, taip pat Vidaus reikalų ministerija turi savo duomenų bazes, visi duomenys yra kaupiami. Pavardės pakeitimo procedūra trunka iki dviejų mėnesių, arba žiūrint, kokią priežastį keičiant pavardę pasirenka. Tai gali trukti ir iki 20 darbo dienų“, - apie pavardės keitimo galimybes komentavo Vilniaus civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Ilona Jurgutienė.

ŠALTINIS: delfi.lt

2018 03 15 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt