antradienis, spalio 27 d.
G. Nausėda interviu CNN: D. Trumpo ir J. Bideno debatai priminė kovą su I. Šimonyte
Alfa.lt

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, JAV televizijai CNN komentuodamas prezidentinius debatus tarp Donaldo Trumpo ir Joe Bideno, prisiminė savo kovą rinkimuose su Ingrida Šimonyte.

„Pasakysiu nuoširdžiai – aš nepamiršau savo rinkimų, kurie vyko prieš metus“, – ketvirtadienį transliuotame interviu sakė G. Nausėda, laidos vedėjo Richardo Questo kelis kartus paprašytas įvertinti pirmuosius JAV prezidentinius debatus.

„Pamenu, kad juose irgi buvo karšta, tačiau po visko tu prieini prie savo varžovo ir jam padėkoji, kad jis padėjo tau būti geresniu“, – kalbėjo Lietuvos prezidentas.

Jis pridūrė, kad Jungtinėms Valstijoms linki skaidrių rinkimų, kuriuose netrūktų rimtų klausimų.

„Mano palinkėjimas, kad rinkimai turėtų būti skaidrūs ir juose turi būti labai rimtų klausimų apie ekonomiką, užsienio politiką, socialinį gyvenimą ir taip toliau“, – tvirtino G. Nausėda.

Interviu CNN Lietuvos prezidentas pabrėžė esantis tikras, kad ir po rinkimų JAV išliks strategine Lietuvos partnere ir svarbia NATO dalimi.

G. Nausėda sakė, kad nepaisant to, kad reziduos Baltuosiuose rūmuose, Lietuva palaikys gerus santykius su Jungtinėmis Valstijomis.

2020 10 02 09:04
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt