šeštadienis, rugsėjo 19 d.
G. Nausėda nutraukė saviizoliaciją
Alfa.lt

Prezidentas Gitanas Nausėda su šeima nutraukė laikiną saviizoliaciją paaiškėjus, kad kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu turėjęs prezidento kanceliarijos darbuotojas neserga COVID-19.

Informacija apie neigiamą COVID-19 testo rezultatą gauta šeštadienį vakare, pranešė prezidento komunikacijos grupė.

Dauguma prezidento kanceliarijos darbuotojų pirmadienį grįš į savo darbo vietas, kurios dar penktadienį buvo dezinfekuotos. Kontaktų su užsikrėtusiu asmeniu turėjęs darbuotojas darbą iki rugpjūčio 17 dienos tęs nuotoliniu būdu.

Atsižvelgiant į blogėjančią epidemiologinę situaciją šalyje, nuo savaitės pradžios prezidento kanceliarijoje pradedamos taikyti papildomos apsaugos priemonės. Bus atnaujinti visų į Prezidento rūmus atvykstančių darbuotojų, svečių ir lankytojų kūno temperatūros matavimai.

Visi prezidento kanceliarijos lankytojai ir svečiai nuo šiol privalės dėvėti veido kaukes. Taip pat nustatyta, kad prezidento kanceliarijos darbuotojai kaukes privalo dėvėti, kai susitikime dalyvauja nors vienas lankytojas ar svečias, taip pat vidiniuose susitikimuose, kai nėra išlaikomas 2 metrų atstumas, ir dalyvaujant susitikimuose kitose institucijose.

2020 08 09 09:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt