šeštadienis, spalio 31 d.
Garsioji pedofilijos byla dar kursto aistras
tiesa.com

Nors teismas Lietuvoje jau priėmė neskundžiamą sprendimą, kuriame konstatuota, kad pedofilijos byla buvo išgalvota, tačiau visi kaltieji nesurasti, o aistros verda ir toliau. Šią savaitę šalies teismai vėl ėmėsi su pedofilijos skandalu susijusios bylos, kurioje paviešinti slapti Laimutės Stankūnaitės ir nužudyto advokato Andriaus Ūso pokalbiai, paskelbė portalas „Delfi“.

 Juose užfiksuota, kad A. Ūsas ir L. Stankūnaitė dar iki žiauriųjų žudynių nemažai bendravo ir baisėjosi L. Stankūnaitės dukros tėvo Drąsiaus Kedžio elgesiu. Jie ne kartą kalbėjosi ir tarėsi, kaip galėtų sustabdyti, anot jų, kauniečio pradėtą šmeižto kampaniją.

L. Stankūnaitė tvirtino, kad pats tėvas mergaitę įtikino (galbūt hipnozės būdu), kad ji buvo prievartaujama. Be to moteris įtarė, kad jos dukrai galėjo būti iš tikrųjų pakenkta gyvenant kartu su seneliais, D. Kedžio ir N. Venckienės tėvais.

Pokalbiuose dalyvauja ir V. Naruševičienė, L. Stankūnaitės sesuo, kuri taip pat neriasi iš kailio ieškodama pagalbos ir likus kelioms dienoms iki jos nužudymo pasidžiaugė, kad Prezidentūra persiuntė jos skundą dėl D. Kedžio veiksmų Generalinei prokuratūrai.

„Tiesa“ priemana, kad D. Kedys kaltino savo vaiko mamą L. Stankūnaitę pardavinėjus dukrą, o A. Ūsą ir teisėją Joną Furmanavičių bei jauną vyrą Aidą mažametės tvirkinimu. J. Furmanavičius buvo nužudytas, kaip ir L. Stankūnaitės sesuo bei Aidas Milinis, o A. Ūsas mirė neaiškiomis aplinkybėmis.

Panašus likimas ištiko ir D. Kedį. Tad šioje istorijoje liko mažai gyvųjų ir dar mažiau liudininkų. Tačiau likusieji bando įrodyti savo tiesą ir žudynių kurstymu bei pagalba jas organizuojant kaltina buvusią seimo narę, kuri dabar slapstosi JAV, Neringą Venckienę.

2014 07 01 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt