šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Gegužės sniegas be elektros paliko tūkstančius
tiesa.com

Šaltas pavasaris ir toliau į neviltį varo lietuvius. Rytų ir vidurio Lietuvoje šaltis naktimis pradėjo spausti jau nuo antradienio. Dėl snygio tūkstančiams gyventojų nutrūko elektros energijos tiekimas.

Gausiausiai prisnigo naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. Kai kuriuose šalies rajonuose gyventojai iš ryto nustėro pamatę dideles pusnis. Net apie 9 tūkst. žmonių Vilniaus ir Kauno regionuose dėl gausaus snygio ketvirtadienio naktį liko be elektros energijos.

„Sunkus, šlapias sniegas sutrikdė elektros skirstymo tinklo įrenginių darbą. Dalyje vietų gedimus taip pat lėmė ant oro linijų nuvirtę medžiai“, - pranešime sakė ESO Elektros tinklų valdymo skyriaus vadovas Ervinas Pareigis.

Bendrovė sutelkė papildomas pajėgas, kad kuo tiekimas būtų atnaujintas kuo greičiau. Tiesa, darbus trikdė dėl apsnigti ir todėl sunkiai privažiuojami keliai ar ant linijų nuvirtę medžiai.

Kauno regione elektros neturi beveik 5,5 tūkst. ESO klientų, iš jų daugiausiai – Varėnos (3,6 tūkst.) ir Lazdijų (apie 1 tūkst.) rajonuose, o Vilniaus regione - Šalčininkų rajone (apie 3 tūkst.).

2017 05 11 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt