antradienis, gegužės 26 d.
George’ą ir Charlotte prižiūrinti auklė vaikams taiko griežtas taisykles
tiesa.com
facebook nuotrauka

Kembridžo kunigaikščių atžalos princai George’as ir Louisas bei princesė Charlotte turi geriausią auklę, kokią galima rasti. Maria Borrallo mokėsi prestižiniame Norlando koledže, o Kate Middleton ir princo Williamo šeimai dirbti pradėjo dar 2014-aisiais, kai poros pirmagimiui buvo vos aštuoni mėnesiai.

Kartu su karališkąja šeima Maria gyvena Kensingtono rūmuose ir keliauja ten, kur ir jie: į karališkus vizitus, keliones, atostogauti. Tiesa, moteris viešumoje matoma retai. Manoma, kad M. Borrallo yra labai griežta ir, kaip ir kitos Norlande besimokiusios auklės, prižiūrėdama vaikus, ji jiems neleidžia elgtis nesąmoningai.

Be to, koledže auklės privalo laikytis tam tikrų taisyklių, tad didelė tikimybė, kad jas ji taiko ir auklėdama George’ą, Charlotte ir Louisą. „Vaikams neleidžiama negražiai elgtis. Maria juos stebi. Jei vaikai laikydami mamos ranką lipa iš lėktuvo, eina kartu su ja, jie negali demonstruoti užsispyrimo, blogai elgtis“, – Mirror.co.uk sakė Norlando koledžo ekspertė Louise Heren.

Vaikai į lovą kas vakarą atsigulti privalo iki 19 val. Tam nėra taikomos jokios išimtys. Norint išvengti išrankumo maistui, kas keletą dienų jie yra supažindinami su naujais produktais, skoniais, patiekalais. Taip pat, nepaisant oro sąlygų, visi žaidimai turi vykti lauke. „Vaikai labai dažnai važinėjasi dviračiais, žaidžia su šunimis, užsiima daržininkyste ir sodininkyste, mokosi apie augalus.

Norlando koledžas propaguoja idėjas, kad vaikams labai naudinga mokytis per žaidimus. Net jei lauke lyja, tai nėra priežastis atšaukti žaidimus. Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga“, – tęsė L. Heren. Tai, kiek vaikams leidžiama žiūrėti televizorių, žaisti kompiuteriu, priklauso nuo tėvų.

2019 02 02 19:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt