sekmadienis, gruodžio 5 d.
„Gustuko picerija“ pranešė stabdanti veiklą, tačiau žada kovoti
ALFA
„Gustuko picerija“

Galimybių paso naudojimui priešinusi, Šiauliuose įsikūrusi, „Gustuko picerija“ pranešė stabdanti veiklą ir nuo pirmadienio siūlysianti maistą tik išsinešimui.

„Gustuko picerija“ feisbuke rašo, jog picerija dėl galimybių paso naudojimo teisės aktų pažeidimų privalo sustabdyti savo veiklą. „Toks sprendimas yra priimtas, nepaisant fakto, kad sisteminių teisės aktų pažeidimų Gustuko picerijos veikloje nėra! Taip, mums jau surašytas ir įteiktas administracinio nusižengimo protokolas, tačiau vien tik protokolo surašymas dar nereiškia, kad Gustuko picerija įsiteisėjusiu nutarimu yra pripažinta kalta padariusi kokius nors su vadinamojo galimybių paso naudojimu susijusius teisės aktų pažeidimus – adminsitracinio nusižengimo byla dar net neišnagrinėta, nutarimas skirti nuobaudą nėra priimtas, jau nekalbant apie tai, kad jis neįsiteisėjęs“,– rašoma picerijos feisbuko paskyroje.

„Tu gali būti griežtas, bet teisingas. Ir toks požiūris yra sveikintinas. Arba gali būti drąsus menkysta, nes už savo sprendimus neneši jokios asmeninės atsakomybės, čia mes apie mūsų, bet ne mums tarnaujančią, Vyriausybę. Tuo pat metu gali manyti, kad esi kompetentingas ir turi daug galių, nes tau už nugaros stovi visas išsigimęs valstybės prievartos mechanizmas, kuriam teisės viršenybės principas yra ne šio pasaulio dimensija“,– negailėdami kritikos žodžių Vyriausybei, socialiniame tinkle rašė „Gustuko picerija“.

Įraše taip pat teigiama, kad sprendimas sustabdyti veiklą, o vėliau galbūt net ir uždrausti, picerijai būtų nepakeliamas. „Sprendimas sustabdyti veiklą įsigaliotų ir turėtų būti vykdomas iškart, net jai būtų apskųstas teismui. De facto tai reikštų mūsų verslo sužlugydymą, nes sustabdyti veiklą tektų iškarto, o laukti atsidarymo tektų tol, kol vyktų teisminiai procesai, kurie, kaip žinote, trunka mėnesių mėnesiais“,– nusivylimo neslėpė picerijos atstovai.

Alfa.lt primena, kad „Gustuko picerija“ dar prieš įsigaliojant galimybių pasui skelbė neketinanti paisyti nurodymų aptarnauti tik galimybių pasą turinčius klientus. „Nuo šių metų rugsėjo 14 dienos visos Lietuvos maitinimo įstaigos savo klientus galės priimti tik su galimybių pasu. Tik šį dokumentą turintys žmonės turės teisę naudotis šiomis paslaugomis.

„Oficialiai pranešame - nuo rugsėjo 14 dienos mūsų picerijoje galės lankytis tik Nepasiskiepiję žmonės. Taip prisidėsime prie visų mūsų saugumo, ir išlaikysime galimybę visiems turėti pasirinkimo teisę. Priimsime ir Pasiskiepijusius, bet tik su asmenine atsakomybe, kad neturėsime vieni kitiems pretenzijų“,– tuomet socialiniame tinkle rašė „Gustuko picerija“.

2021 11 13 11:59
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt