sekmadienis, lapkričio 1 d.
H. Daktarui kalėjime trūksta klijų, razinų, smilkalų ir cinamono
tiesa.com

Lukiškių kalėjime savo gyvenimą turėsiantis baigti Henrikas Daktaras ir vėl teisme. Šį kartą Kalėjimų departamentą vyriškis padavė į teismą, nes negali kalėjimo parduotuvėje įsigyti popieriui klijuoti skirtų klijų, smilkalų, razinų, cinamono ir kitų prekių.

H. Daktaraas šioje byloje iš departamento siekia prisiteisti 3 tūkst. eurų. Kalėjimų departamento atstovai teisimui atsiuntė raštą, kuriame teigė, kad su skundu nesutinka.

Kalinys su teisėjais bendravo per vaizdo konferencijos ryšį ir teigė, jog negalėdamas įsigyti tam tikrų produktų jis turi kęsti kankinimui prilygstančias sąlygas. Anot kalinio jis elgiasi gerai, nebuvo pažeidęs režimo, o nusipirkti daiktai jam padės palaikyti gerą sveikatą ir pakels nuotaiką.

Iš klijų narkotikų negamins

H. Daktaro skunde rašoma, kad popieriniai klijai jam reikalingi pašto ženklams užklijuoti. Nuteistasis sutinka, kad prižiūrėtojai tikrintų, ar klijuose nėra svaigiųjų medžiagų, kurių jis nevartoja.

Kalėjimų departamentas pareigūnų teigimu, popieriaus klijai nuteistajam nėra reikalingi, nes jis laiškus turi nešti administracijai, jie patikrinami nuteistojo akivaizdoje ir užklijuojami.

„Be klijų negražiai užklijuoja, žmona ir vaikai skundžias, kad vokai negražiai užklijuoti, pusiau užklijuoti ateina. Būtinai reikia klijų. Iš jų narkotikų nepadarysi“, – skundėsi H. Daktaras.

Jis taip pat tvirtino neketinantis gaminti surogatų iš razinų, jos reikalingos, nes pigesnės už kitus džiovintus vaisius ir naudingos sveikatai. Cinamonas jam reikalingas, nes mažina artrito riziką, mažina cholesterolio kiekį organizme.

Smilkalai reikalingi nepageidaujamiems kvapams neutralizuoti. Kameroje yra tualetas, tačiau nėra ventiliacijos, tualeto patalpa neatskirta nuo bendros patalpos.

H. Daktaras teismui pasakojo, kad tokie draudimai minėtiems produktams ir daiktams galioja dvejus metus.

Teismas sprendimą dėl H. Daktaro reikalavimų skelbs kovo 9 dieną.

Pernai birželį Lietuvos Aukščiausiojo Teismo išplėstinė septynių teisėjų kolegija paliko galioti laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę kauniečiui 59 metų H. Daktarui. Jis pripažintas kaltu dėl nužudymo ir kitų sunkių nusikaltimų.

2017 02 21 10:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt