ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
„Hollister Lietuva“ Kaune paleista gamybos linija veiks sterilioje aplinkoje
Alfa.lt

JAV sveikatos priežiūros produktų gamintoja „Hollister Incorporated“ Kaune paleido naują gamybos liniją.

Šis žingsnis leido įmonei atidaryti antrą gamyklą, kuri veiks po tuo pačiu stogu, o Lietuvai atveria galimybes plėtoti greitai augančią ir didelę vertę turinčią medicinos prietaisų pramonę.

Nepriklausoma, darbuotojų valdoma gamykla taip pat įrengė vienas didžiausių šalyje švaros patalpas (angl. Cleanroom), kurios atitinka ISO 8 švarumo klasę pagal ISO 14644 švaros zonų standartą.

Švaros kambariu vadinamos sterilios gamyklos patalpos, kurios paprastai yra skirtos specializuotai pramonės gamybai arba moksliniams tyrimams.

„Hollister Lietuva“ atidarytose patalpose bus gaminami šlapimo šalinimo sutrikimų priežiūrai skirti produktai. Iki šiol Kaune buvo gaminami stomos priežiūros produktai.

„Mūsų misija – padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau. Nors planavome antrąją gamybos liniją paleisti tik kitąmet, atsižvelgdami į klientų lūkesčius ir sėkmingą pradžią Lietuvoje, nusprendėme startą kiek paankstinti. Tai strateginė įmonės investicija ir vienas didžiausių infrastruktūrinių sprendimų mūsų veikloje Kaune“, – sakė „Hollister Lietuva“ generalinis direktorius Shane‘as Caheris.

Dėl kilusios pandemijos ir paskelbto karantino įmonei teko iš naujo organizuoti darbus, atsisakyti specialistų ir kolegų iš užsienio vizitų. Vis dėlto patalpos buvo įrengtos ir pritaikytos aktyviai veiklai per pusmetį.

„Šlapimo šalinimo sutrikimo produktų gamybai keliami išskirtinai aukšti reikalavimai. Darbuotojai turi laikytis griežtų taisyklių, susijusių su higiena ir saugumu, stebime ne tik produktų gamybą, bet ir oro slėgį, temperatūrą, drėgmės lygį, ore esančias detales“, – apie švaros patalpose galiojančias taisykles pasakojo gamyklos vadovas Saulius Bitinas.

JAV investuotojai sukūrė 110 naujų darbo vietų: šiuo metu naujoje gamybos linijoje dirba 60 specialistų, iki metų galo tikimasi įdarbinti dar 50. Aktyviai ieškoma operatorių-gamybos darbuotojų, gamybos pamainos meistrų.

Tikimasi, kad šis „Hollister Lietuva“ sprendimas padidins gamybos pajėgumą, sudarys galimybes teikti palaikymo paslaugas kolegoms užsienyje ir padės gamyklai Kaune tapti „Hollister Incorporated“ kompetencijos centru.

„Hollister Incorporated“ gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje, daugiausia priemones, skirtas stomos priežiūros, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai bei rengia mokomąją medžiagą, skirtą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams.

JAV, Ilinojaus valstijoje, Libertvilyje, įsikūrusi įmonė turi gamybos ir platinimo padalinius trijuose žemynuose ir pardavimo atstovybes beveik 80 šalių.

Naujausia ir moderniausia įmonės gamykla Lietuvoje atidaryta praėjusių metų spalį.

2020 07 12 13:27
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt